Sevgili Affiliate Merhaba,

E-Kitap Dünyası’nın satış ortaklığı platformuna hoş geldiniz.

Satış ortaklığını yaparak yüksek komisyon kazanabileceğiniz e-kitaplarımızın bilgilerini, sistemin nasıl işlediğini ve E-Kitap Dünyasının kim olduğuna dair tüm bilgileri bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Aklınıza takılan her soruyu iletişim formundan bize gönderebilirsiniz. Her türlü soru, sorun, öneri ve dahasını bizlere göndermeniz ardından, en kısa sürede cevap veriyor, tıkandığınız herhangi bir noktada tüm desteğimizi verdiğimizi bilmenizi istiyoruz.

 Tecrübeli satış ortakları bunun ne denli önemli olduğunu bilirler;
Satış ortaklığı yapılan ürünün sahibi/sahipleriyle iletişimin güçlü olması satış ortağını da güçlü yapar! 

E-Kitap Dünyası Kimdir? 

E-Kitap üretimi konusunda Türkiye’de ki sayılı markalardan biriyiz. Know-How türü yani Bil-Yap türü kitaplar üretiyor ve bu kitapların satışını çözüm ortağımız Boojaro markası üzerinden yapıyoruz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor ve kitap setlerimizden herhangi birini satın almış bir okuyucuya e-mail yoluyla sınırsız destek veriyoruz.

Yüksek Kazanç Sağlamanızı Nasıl Sağlıyoruz?

Kitaplarımız yüksek kazanç getiriyor. Çünkü;

 1. Yayına sokulacak kitap konularını belirlerken, internette araması yüksek olan konuları seçiyoruz ve bu konuları Know-How (Bil-Yap) kitaplar haline getiriyoruz.
 2. Kitapların satış rakamlarını belirlerken, bu kitaplara ihtiyacı olan kişilerin ödemeyi göze alacakları max. satış fiyatını belirliyoruz.
 3. Satış ortağı komisyon oranlarını yüksek tutuyoruz.

Bu nedenlerle, hem biz hem de satış ortaklarımız yüksek kazanç elde edebiliyoruz. Affiliate marketing sisteminde bir süredir aktif şekilde var olan ve tecrübe kazanmış satış ortakları bilirler ki; Kitapyurdu, İdefix gibi %2 komisyon veren markalarla çalışıp, bu işten ayda 1.500TL kazanan bir satış ortağı olabilmek için ayda 80.000 adet kitap satmanız gerekir. Çünkü kitap başına elde edebileceğiniz en yüksek gelir 0,4-0,5 kuruş gibi komik rakamlardır. Piyasasını elimizde tuttuğumuz Know-how kitaplarda ise bu kazanca ayda sadece 30 adet kitap satarak ulaşabilirsiniz! Bizim sistemimizde tek satıştan elde edeceğiniz gelir minimum 45 – 350TL arasıdır. (*Bu hesabın detaylarını aşağıdaki satırlarda kitapların detaylarına değindiğimiz alanlarda görüp, inceleyebileceksiniz.)

Ek olarak, ürün iademizin de son derece düşük olduğunu belirtmek isteriz. Örneğin, 2015 2018 arası yapılan toplam 6.677+ adet kitap satışına karşılık sadece 10072,86TL iade bulunmaktadır. Bir e-kitap biçimli üründe bu iade oranı son derece düşük bir rakamdır.

Kitaplarımızda Tüketici Kanun gereği iade hakkı bulunmamaktadır!!!

Dolayısıyla, satış ortağı olarak bizle çalışmanızın diğer markalarla çalışmaktan çok daha akıllıca olduğunu söylemek asılsız bir iddia değil. Emeğinizin karşılığını fazlasıyla almak istiyorsanız, Know-How kitaplarla ve bu miktardaki komisyonlarla çalışmanızı önemle tavsiye ederiz. Biz, bu imkanı veriyor ve satış ortağımız olan kişilere her konuda tamamlayıcı destek veriyoruz. Satış ortaklarıyla yakinen ilgilenen, eğitimini esirgemeyen, her ihtiyaçlarına hızlıca cevap veren ve en önemlisi de SAMS sistemini uygulayan bir ekip olmamız nedeniyle siz de kısa sürede yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

SAMS Nedir? Ne Tür Kolaylıklar Sağlar? 

Shared Affiliate Marketing Service (SAMS) yani Türkçeleştirirsek ‘Paylaşımlı Satış Ortaklığı Hizmeti‘ ile sizin için her şeyi çok daha kolay hale getirir.

Site kurmanıza gerek kalmaz!  

İşletimi bizde olan sayfa ve blogları sizlerle paylaşıyoruz. Sayfalarımızda kendi yazılarınızı yayınlama şansı veriyoruz. Yayınlanacak makalelere sizin affiliate linkinizi yerleştiriyoruz. Ayrıca, takipçisi yüksek sosyal medya hesaplarımızda bu makalelerinizi paylaşıyoruz. Mail marketing listemizle bu yazıları paylaşarak daha çok kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz. Makaleleriniz üzerinden gerçekleşen her satış komisyonu size ait oluyor. Kısa sürede çok daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlamış oluyoruz. Özetle, site kurmanıza ve o siteyi Google nazarında üst sıralara çıkarmak için zaman kaybetmenize gerek kalmadan SAMS’ın tüm avantajlarını kullanmış oluyorsunuz.

SAMS Neden Daha Avantajlı?

Bildiğiniz gibi, satış yapabilen bir Affiliate olabilmek için yazıp yayınlayacağınız herhangi bir makalenin Google’da en üst sıralarda olması gerekiyor. Üst sıralarda olmazsanız satış yapabilme şansınız da olmaz!

Google’ın sizi üst sıraya taşıması için, Google’ın teknik beklentilerini karşılamanız gerekir. Bunu yapabilmek gerçekten de kolay bir iş değildir. Eğer gerekli teknik bilgilere sahip değilseniz ve size yol gösteren bir bilirkişi-akıl hocanız yoksa, satış ortaklığı sisteminde para kazanabilmeniz oldukça güçtür. Aksi halde ise gayet kolaydır.

Para kazanamadığınızda satış ortaklığına olan inancınızı, hevesinizi kaybedersiniz. Affiliate marketing sistemi ile internetten para kazanmayı umut etmiş ama yeterli teknik bilgiye sahip olmadığı için bu harika işi bırakmaya karar vermiş pek çok “Broken Heart Affiliate” bulunmaktadır.

Onlardan biri olmayın!
SAMS uygulamasıyla yükünüzü hafifletelim.

Hali hazırda Google tarafından benimsenmiş ve iyi bir konuma oturtulmuş sayfalarımızda yazılarınızı yayınlama imkanı veriyoruz. İşletimi bize ait olan sayfalarda yayınlanan her yeni yazının Google’da ilk sıralara çıkması şansı daha yüksek olduğu için kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sizin yazmış olduğunuz yazılardan elde edilen satış komisyonu SAMS sayesinde tamamen size ait oluyor. Herhangi bir gelir paylaşımı yapmıyorsunuz.

Özetle, site kurmak için teknik bilginiz olması gerekmeden, Google’da ilk sıraya yükselmek için aylar-yıllar kaybetmeden, 5 kuruş para harcamadan SAMS sistemi ile hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

SAMS Uygulamasına Nasıl Dahil Olabilirim?

Tamamen ve ömür boyu ücretsiz olan SAMS imkanlarından faydalanmak için takip etmeniz gereken adımlar şöyle;

 1. Çözüm ortağımız olan Boojaro’da üyelik açın,
 2. Boojaro hesabınızdan size ait aff linkinizi alın,
 3. Makalenizi yazın ve yayınlanmak üzere bize gönderin. (Aff linkinizle birlikte)

Makaleniz bize ulaştıktan sonra Google nazarında uygun olup olmayacağını inceliyor, gerekli görürsek bazı düzenlemeler yapıyor ve içerisine sizin aff linkinizi yerleştirerek yayınlıyoruz. Bunun sonrasında siz de Boojaro üyelik sayfanıza girerek müşterilerin yazılarınızı tıklamalarını, satış sayılarını…vs. gibi tüm istatistikleri incelemeye başlayabilirsiniz. Hepsi bu!

1.Boojaro’da Nasıl Üyelik Açacağım?

Bu videoyu izleyerek Boojaro’da nasıl üyelik açacağınızı detaylarıyla öğrenebilirsiniz.

Video Çok yakında burada görünecek

2.Aff Linkimi Nasıl Alacağım?

Üstteki videoda ki gibi hesabınızı açtıktan sonra sol kenar menüde en altta bulunan Panel Tanıtım videolarından ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

3.Makaleleri Nasıl Yazacağım?

Bu sayfanın en altında Makaleler Bölümü’nü göreceksiniz. O bölümdeki anlatımlı örneği inceleyerek siz de kendi makalelerinizi kolaylıkla oluşturabilir, incelenmek üzere makalenizi istediğiniz zaman bize gönderebilirsiniz. Makale yazımına geçmeden önce kitaplarımızı inceleme ihtiyacı duyacaksınızdır. Bir altta göreceğiniz “Kitaplarımız Hakkında Detaylı Bilgiler” kısmını inceleyerek makale yazımı esnasında kitaplar hakkında ihtiyacınız olacak tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca her bir kitabın anlatımlarının yapıldığı alt satırlarda kitapların satış sayfası adreslerini de göreceksiniz. Web sayfalarına da göz atmanızı, müşteriye ne tür lansmanlar yapıldığını inceleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT!

Makale yazımınıza destek olması adına “Kitaplardan birer tane edinebilir miyim? Gönderir misiniz?” teklifinde lütfen bulunmayınız. Bazı kişiler satış ortaklığı yapmak istediğini bahane ederek kitapları ücretsiz şekilde temin etme yoluna gitmektedir. Bu suistimali yok etmek adına kitap içeriğini %100 vermemekteyiz. Yazacağınız makaleleri oluşturabilmeniz için bu sayfadaki bilgiler ve kitapların satış sayfasında göreceğiniz bilgiler son derece yeterlidir.

Makale nasıl yazılır anlatım + KW Örnekleri alanına gitmek için buraya tıkla

Kitaplarımız Hakkında Detaylı Bilgiler

‘Kitap konularını belirlerken, internette araması yüksek olan konuları seçiyoruz ve bu konuları Know-How (Bil-Yap) kitaplar haline getiriyoruz’ demiştik. Ülkemizde, internette en fazla aranan konu Kadın&Erkek ilişkileridir. Bu nedenle biz de bu konular üzerine kitaplar üretmekteyiz.

Bir süredir düzenli satış ortaklığı yapanlar bunu zaten bilirler ama bu işe yeni başlamış satış ortakları için buna inanması zor olabilir. Bu nedenle bazı örnekler verelim…

Aşağıdaki listede göreceğiniz 1.sıradaki Onu Elde Et isimli kitap, erkekleri etkilemenin ve hoşlandığı erkeği elde etmenin yollarını öğreten bir kitaptır. “Erkekleri etkilemenin yolları” anahtar kelimesini Google arama motoruna her ay 10Binden fazla kişi girmektedir. 4. sıradaki Eski Sevgiliyi Elde Et isimli kitap belki de sizi en çok şaşırtacak kitap konusudur ama bu kitabın konusu olan “Eski sevgiliyi geri kazanma” anahtar kelimesi de her ay 10Bin civarında Google arama kutusuna yazılmaktadır. Yani, ‘Eski sevgiliyi geri kazanmak için yazılmış bir kitabı kim ne yapsın!’ demeyin. Satış ortaklığı sisteminde pişmeye başladıkça ve insanların Google’da neler arıyor olduklarını gördükçe gün gelecek ve şaşırmayı bırakacaksınız!

Daha pek çok örnek verilebilir ama lafı daha fazla uzatmadan, satış ortaklarımızın kitaplar hakkında ihtiyaç duyacakları bilgileri vermeye başlayalım.

Satışta Olan Kitaplar;

 1. Onu Elde Et (Kadın Okuyucular için)
 2. Onu Elde Et For Men (Erkek Okuyucular için)
 3. Onu Elde Tut (Kadın Okuyucular için)
 4. Eski Sevgiliyi Elde Et (Kadın Okuyucular için)
 5. Eski Sevgiliyi Elde Et (Erkek Okuyucular için)
 6. Yataktaki Kraliçe (Kadın Okuyucular için)
 7. Kocanın Kalbine Gir (Kadın Okuyucular için)
 8. Posta Güvercini Yetiştiriciliği
 9. Smart Casanova (Erkek Okuyucular için)
 10. Depresyona Son
 11. Erkek Adam Yemek Yapar mı? (Erkekler okuyucular için yemek kitabı)
 12. Bunu Yazmak Lazım (Yazarlık eğitim kitabı)
 13. Krize Son (Kriz esnasında ayakta kalma rehberi)
 14. Panik Atağa Son (Panik atak sorunları yaşayanlar için rehber)
 15. Mutlu İzdivaç (Gelin adayların evlilikte sorun yaşamamaları için rehber)
 16. Göğüs Büyütme Programı (Göğüslerinden memnun olmayan kadınlar için)
 17. Aldatan Erkeği Yakalamak (Aldatan erkekleri yakalama rehberi)
 18. Boy Uzatma Taktikleri – Yeni Nesil Boy Uzatma

Bu kitap setlerinin içeriklerini, set içerisindeki bonus kitapları, okuyucu kitlesini, komisyon oranlarını, mail swipe örneklerini ve görsellerini aşağıda teker teker, sırasıyla inceleyebilir böylece satış ortaklığını yapmayı isteyeceğiniz kitaplar için oluşturacağınız makalelere done toplayabilirsiniz.


Boy Uzatma Taktikleri

Boyunu uzatmak isteyenler için oluşturulmuş yazılı ve videolu şekilde etkili bir programdır.
Boy uzamasının ardında yatan bilimsel sırları okurken okuyucuyu sıkmayacak biçimde anlatılmıştır. Boy uzamasını destekleyen  bazı püf noktaları + boy uzatan besinlerin neler olduklarını  + boy uzatan egzersizleri barındırmaktadır

BUT Bonusları

Doğru Beslenme

Boy Uzatma Taktikleri programının ilk bonus kitabı olan Doğru Beslenme kitabı, içerdiği bilgiler sayesinde boy uzatmada çok önemli olan vitaminler, proteinler ve beslenmede dikkat edilmesi gereken diğer her şey hakkında tüyolar barındırıyor. Boy uzatan besinleri laf kalabalığı yapmadan kısa ve öz bir biçimde anlatıyor.

Doğru Egzersizler


Doğru Egzersizler:
Boy uzamasını sağlayan hormonları tetikleyici egzersizlerden oluşan videolardan oluşmaktadır.

-Satılan ilk 50 kitap için %50
-51. kitaptan itibaren satılan her kitap için %75 komisyon

Örnek;
Satış ortağı 60 kitap satmış olursa;
ilk 50 kitap için %50 komisyon alır (50 x %50 komisyon)
10 kitap için %75 komisyon alır (50 x %50) + (10 x %75)

TL Bazlı Örnek;
Tekli Kitap Satış Rakamı = 229TL – %20 + %20 KDV Boojaro işletim Gideri= 54,04TL – Kredi Kartı işletim ücreti – 7,59TL Kalan= 163,37TL
163,37TL %50 Aff Komisyon= 83,68TL
163,37TL %75 Aff Komisyon= 122,52TL

Elde Edilen Gelir Örneği;
50 kitap için x 83,68TL =   4.184TL
10 kitap için x 83,68TL =      836,80TL
Toplam 60 kitap satışından elde edilen kazanç =  5020,80TL

İzinler

Facebook reklamı yapılabilir
Google Adwords reklamı yapılamaz.

Hali hazırda sayfası olan bir affiliate iseniz aşağıdaki bannerlerden arzu ettiklerinizi bilgisayarınıza indirebilir, sayfanızda yayınlayacağınız makale içlerinde ya da mail marketing eylemlerinizde bu bannerleri kullanabilirsiniz.
Resimleri bilgisayarınıza indirmek için resmin üzerine sağ klik ve Resmi Farklı Kaydet… e tıkla

Affiliate linki:

https://but.boyuzatmataktikleri.com/satin-al/?ap_id=xxxx
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


Makale içinde ürünün tek resimleri:


Onu Elde Et

Kısaca OEE olarak adlandıracağımız Onu Elde Et kitabı, hoşlandığı erkeği henüz elde edememiş kadın okuyuculara neler yapması gerektiğini anlatan bir kitaptır. Erkeklerin psikolojik eğilimleri ve genel zevkleri ile ilgili bilgiler vererek, bir erkeğin kalbini kazanmayı hedefleyen özel metotları gösterir. Her Know-How kitapta olduğu gibi, yapılması gerekenleri adım adım sırasıyla anlatır. Okuyucusu olan kadına tıpkı bir ilişki koçu gibi destek verir. Bir kadının, karşı cins nazarında ideal/etkileyici bir kadın olabilmesinin yollarını aktarır. Kitap seti içerisinde ‘Bonus Kitap’ olarak adlandırdığımız 3 adet ek kitap bulunmaktadır.

OEE Bonusları

İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat

İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat isimli bu bonus kitap, ilk bölümde barındırdığı 35 soruluk test ile okuyucusu olan kadının erkekler üzerinde nasıl bir izlenim bıraktığını tespit eder. Testte alınan puana göre, 3 ayrı kadın kategorisinden hangisine dahil olunduğunu belirler, eksiklerine göre neler yaparak erkekler nazarında daha iyi bir izlenim bırakabileceklerini anlatır. Erkeklerin hayranlık duyacakları bir kadında olmasını bekledikleri duygusal ve fiziksel özellikleri, kitabın okuyucusu olan kadının kendi üzerine nasıl giydireceğini adım adım gösterir.

Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma

Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma isimli bu bonus kitap, ilk bölümde barındırdığı 35 soruluk test ile okuyucusu olan kadının kıskançlık derecesinin erkekler nazarında antipatik bir etki bırakıp bırakmadığını tespit eder. Rakiplerinden korkan, özgüvensiz ve problem yaratıcı olarak görünüp görünmediğini ölçer. Çıkacak sonuca yani eksiklerine göre, neler yaparak erkekler nazarında daha iyi bir etki bırakabileceklerini anlatır. Kontrolsüz kıskançlığı, faydalı kıskançlığa nasıl çevirebileceklerini gösterir. Bu bonus kitapla kadının, çok daha öz güvenli bir kadın olmayı öğrenmesi sağlanır.

O’nla Chat


Kadın erkek ilişkilerinde internet, sosyal medya ve chat alanlarının taraflar arasında diyaloğu ve ilişkiyi geliştiren platformlar olması nedeniyle bu alanları akıllıca kullanmak gerekiyor. Bu bonus kitapla Facebook’tan WhatsApp’a kadar tüm platformlarda kadının neler yapması ve neleri yapmaması gerektiğini anlatıyoruz. ilgi duyduğu erkeği etkilemek isteyen kadının bu platformlarda kullanması gereken yazı dilinin ve yaklaşım tarzının nasıl olması gerektiğini bu bonus kitapta gösteriyoruz.

-Satılan ilk 50 kitap için %50
-51. kitaptan itibaren satılan her kitap için %75 komisyon

Örnek;
Satış ortağı 60 kitap satmış olursa;
ilk 50 kitap için %50 komisyon alır (50 x %50 komisyon)
10 kitap için %75 komisyon alır (50 x %50) + (10 x %75)

TL Bazlı Örnek;
Tekli Kitap Satış Rakamı = 229TL – %20 + %20 KDV Boojaro işletim Gideri= 54,04TL – Kredi Kartı işletim ücreti – 7,59TL Kalan= 163,37TL
163,37TL %50 Aff Komisyon= 83,68TL
163,37TL %75 Aff Komisyon= 122,52TL

Elde Edilen Gelir Örneği;
50 kitap için x 83,68TL =   4.184TL
10 kitap için x 83,68TL =      836,80TL
Toplam 60 kitap satışından elde edilen kazanç =  5020,80TL

İzinler

Facebook reklamı yapılabilir
Google Adwords reklamı yapılamaz.

Hali hazırda sayfası olan ve bu sayfaya gelen ziyaretçilerden mail listesi oluşturmuş bir affiliate iseniz müşterilerinize yollayabileceğiniz mail marketing metinlerini bu alandan kopyalayarak kendi mail listenize gönderebilirsiniz.

 

Örnek-1

Konu: Güzel olmayan kadınlar erkekleri nasıl etkiliyor? 

Güzel olmayan kadınlar erkekleri nasıl etkiliyor?

Fiziksel görüntü karşı cinsi etkileme sürecinde son derece önemli bir faktör. Fakat diğer bir taraftan ‘Çirkin Şansı’ denilen bir durum da var. Son derece güzel bir kadın istediği erkeği elde edemezken, pek de güzel olmayan bir kadın nasıl oluyor da istediği erkeği etkileyip onu elde edebiliyor?

Bu kadınlar, iyi bir vücuda ya da güzel bir yüze sahip değiller ama bir şekilde erkekleri etkileyebiliyorlar. Nasıl mı?

Çünkü bu tip kadınlar, güvenebilecekleri bir güzelliğe sahip olmadıklarının gayet farkındalar ve dezavantajlı durumlarını artıya çevirmek için diğer önemli dinamikleri kullanmaları gerektiğinin bilincindeler!

Karşı cinsle olan etkileşimde çok önemli bir yeri olan temel dinamiklerin neler olduğunu bilen bir kadın istediği erkeği elde edebilir. Halk arasında ‘Çirkin Şansı’ denilen şey aslında budur. Doğru metotları uygulamakla elde edilen avantajlar bütünü bu şansı yaratır!

Erkeklerin içindeki dürtüleri harekete geçiren noktalara temas etmek gerekiyor!


Onların psikolojik gerçeklerini öğrendiğinizde siz de bu noktalara temas edebilirsiniz. Bu temel dinamikleri keşfettiğinizde istediğiniz erkeği kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Bu dinamiklerin neler olduğunu keşfetmek ister misiniz?
Onu Elde Et e-Kitabını bilgisayar ya da telefonunuza indirerek bu bilgilerin tamamına hemen sahip olabilirsiniz.

Affiliate Link –> Kitabın Banneri

 

Örnek-2

Konu: Erkekleri Etkilemek için 13 Tılsımlı Özellik

Erkekleri Etkilemek için Gereken 13 Tılsımlı Özelliği Biliyor musunuz?

13 Tılsımlı Özellik, karşı cinsle olan etkileşimde çok önemli faktörlerden biridir. Çünkü, istediğiniz erkeği etkilemek ve onun aşkını kazanmak istiyorsanız, öncelikle onu aşka sürükleyen dürtüleri harekete geçirmeniz gerekir.

13 tılsımlı özellik erkeklerin dürtülerini harekete geçirmenizi sağlayan yegane formüldür! 

Erkek nazarında, ideal ve çok çekici bir kadın olmanın tüm psikolojik sırları bu 13 özelliğin avucunda bulunmaktadır.  Faydalarını sıralı şekilde sayacak olursak;

 1. İlgi duyduğunuz erkeğin size olan ilgisi ve farkındalığının açılmasını sağlar,
 2. Size dikkat kesilmiş hale gelmesini sağlar,
 3. Dikkati sizdeyken gördükleriyle iç dünyasında aşka doğru bir yol oluşur,
 4. Görmeye devam ettikleriyle sizi gitgide daha çok beğenmeye başlar,
 5. Beşinci aşamada ise size karşı aşk duyduğunu fark etmeye başlar.
 6. Son aşamada kör kütük aşık olur!

Bu 13 Özellik Nedir? Nasıl Uygularım?

İstediğiniz erkeği kolaylıkla kazanmanızı sağlayacak bu 13 özelliğin

 • Ne olduğunu?
 • Kendinize nasıl empoze edeceğinizi?
 • Hoşlandığınız erkeğe bunları nasıl yansıtacağınızı?

Onu Elde Et e-kitabı sırasıyla adım adım anlatıyor. Sen de oku, sen de keşfet!
Onu Elde Et e-Kitabını bilgisayar ya da telefonuna indirerek bu bilgilerin tamamına hemen sahip olabilirsin.

Affiliate Link –> Kitabın Banneri

Banner

Hali hazırda sayfası olan bir affiliate iseniz aşağıdaki bannerlerden arzu ettiklerinizi bilgisayarınıza indirebilir, sayfanızda yayınlayacağınız makale içlerinde ya da mail marketing eylemlerinizde bu bannerleri kullanabilirsiniz.
Resimleri bilgisayarınıza indirmek için resmin üzerine sağ klik ve Resmi Farklı Kaydet… e tıkla

Tekli Set Bannerleri

Tekli Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/onu-elde-et-kitabi-2/?ap_id=xxxx’

XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


 Onu Elde Et + Onu Elde Tut İkili Set Bannerleri

İkili Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/onu-elde-et-kitabi-2/?ap_id=xxxx’

XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


 Onu Elde Et + Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe
Üçlü Set Bannerleri

Üçlü Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/onu-elde-et-kitabi-2/?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.

Onu Elde Tut

OET Kısa bilgiler

Kısaca OET olarak adlandıracağımız Onu Elde Tut kitabı, sevgilisini mutlu etmek ve onun aşkını azalmadan devam ettirmek isteyen kadınlar için hazırlanmış bir kitaptır. Erkeklerin psikolojik eğilimleri ve genel zevkleri ile ilgili bilgiler vererek, bir erkeğin bağlılığını kazanmayı hedefleyen özel metotları gösterir. Her Know-How kitapta olduğu gibi, yapılması gerekenleri adım adım sırasıyla anlatır. Okuyucusu olan kadına tıpkı bir ilişki koçu gibi destek verir. Bir kadının, sevgilisi olan erkeğin ilgisini, sevgisini ve bağlılığını nasıl arttıracağını aktarır. Kitap seti içerisinde ‘Bonus Kitap’ olarak adlandırdığımız 3 adet ek kitap bulunmaktadır.

OET Bonusları

Çember İhlali

Çember ihlali, ilişkilerde var olan sorunların neredeyse tümünün anası, hatta besin kaynağıdır. Kendini hissettirmeyen, gizlice ilerleyen bir hastalık gibidir ve ilişkinin ömrünü kısaltır. Bir kadının, sevgilisi olan erkeği kendine sıkıca bağlayabilmesi için Çember ihlali yapıp yapmadığını bilmesi ve yapıyorsa buna son vermesi gerekir. Bu bonus kitapla, kadının çember ihlali yapıp yapmadığını, ne aşamada olduğunu test ediyor ve çıkan sonuca göre neler yapması gerektiğini anlatıyoruz. Böylece kadının, erkeği nazarında ‘Huzur Verici Kadın’ unvanı kazanmasını sağlıyoruz.

Doğru İletişim & Sorun Çözme Yolları

 
İstatistiklere göre büyük aşklarla başlayan ilişkilerin bile bitme sebebi öncelikli olarak iletişim sorunlarıdır. Bu gerçekten yola çıkarak hazırlanan bu bonus kitap şunları anlatıyor;
 • Kadının sevgilisiyle doğru iletişimi nasıl kuracağını,
 • ilişkinin kriz anlarını nasıl yöneteceğini,
 • Sorunlar karşısında sergileyeceği en etkili çözümleri,
 • Her türlü sorunu ilişkiden uzak tutacak belli davranış kalıplarını,
 • Sorun çözme metodolojilerinden en önemli 4 tanesini,
 • Sorun çözmenin 7 Aşamalı Yol Haritasını.

Aşk Biletleri

Aşk yolculuğunu daha keyifli hale getiren bu kitap, partnerle geçirilen anların daha eğlenceli olmasını sağlıyor. Haliyle ilişki kalitesini yükseltiyor ve erkeğin kadına olan bağlılığını-sevgisini artırıyor. Barındırdığı kuponların çıktısına alan kadın, sevgilisini oyuna davet ediyor ve bu yolla ilişkisine renk katarak eğlenceli bir kadın halini alıyor.

-Satılan ilk 50 kitap için %50
-51. kitaptan itibaren satılan her kitap için %75 komisyon

Örnek;
Satış ortağı 60 kitap satmış olursa;
ilk 50 kitap için %50 komisyon alır (50 x %50 komisyon)
10 kitap için %75 komisyon alır (50 x %50) + (10 x %75)

TL Bazlı Örnek;
Tekli Kitap Satış Rakamı = 229TL – %20 + %18 KDV Boojaro işletim Gideri= 54,04TL – Kredi Kartı işletim ücreti – 7,59TL Kalan= 163,37TL
163,37TL %50 Aff Komisyon= 83,68TL
163,37TL %75 Aff Komisyon= 122,52TL

Elde Edilen Gelir Örneği;
50 kitap için x 83,68TL =   4.184TL
10 kitap için x 83,68TL =      836,80TL
Toplam 60 kitap satışından elde edilen kazanç =  5020,80TL

Bu Rakamdan Fazlası Mümkün!

Çünkü Çoklu Kitap Setlerimiz de var. Tek setler almak için sayfamıza gelen bir müşteri

 • İkili setleri 399TL’ye satın alabilir ya da
 • Üçlü seti 499TL’ye satın alabiliyor.
  Çoklu set satışlarında hem satış ortaklarımız hem biz, daha fazla kazanabiliyoruz!
  NOT: ikili ve üçlü setlerde kampanyalı fiyatlar esastır.

İzinler

Facebook reklamı yapılabilir
Google Adwords reklamı yapılamaz.

Mail Swipe

Hali hazırda sayfası olan ve bu sayfaya gelen ziyaretçilerden bir mail listesi oluşturmuş bir affiliate iseniz müşterilerinize yollayabileceğiniz mail marketing metinlerini bu alandan kopyalayarak kendi mail listenize gönderebilirsiniz.

Örnek-1

Konu: Sevgilini Kendine Bağlama Taktikleri

Sevgilini Kendine Bağlama Taktiklerini Öğren!

Sevgilisini kendine bağlamak için belli başlı taktiklerden faydalanması gerektiğini bilen çok az kadın var. Sevgili arkasından dolaplar çevirmek değil de, onun aşkını artırmaya yarayan akıllıca hamlelerden bahsediyoruz!

Bir ilişkiyi taze tutmak, yenilemek, aşkı çoğaltmak, bağlılığı artırmak üzere uygulanması gereken özel metotlar!

Neden Gerekli?

Çünkü sevgili olunduktan bir süre sonra, çiftler birbirleri için eskimeye başlıyor. Kankavari bir arkadaşlığa dönüşen ilişkide aşk heyecanı kalmıyor ve bu durumdan sıkılan ilk taraf için yavaş yavaş ilişkiden kopmalar oluşabiliyor. Bu nedenle, sevgilinizin size ve ilişkinize olan ilgisini kaybetmemek için bazı güncellemeler yapmanız gerekiyor.

Karşı cinsle olan etkileşimde çok önemli bir yeri olan temel dinamiklerin neler olduğunu bilmek ve bu doğrultuda hareket etmek şart! Ancak bu şekilde ilişkinizi taze tutabilir ve sevgilinizin size olan bağlılığını koruyabilirsiniz. Geç kalma durumunda ise geri dönüşü olmayan bir yola girebilirsiniz.

Erkeklerin psikolojik gerçeklerini öğrendiğinizde doğru noktalara temas edebilir, ilişkinizin kontrolünü ele alabilirsiniz.
Onu Elde Tut e-Kitabını bilgisayar ya da telefonunuza indirerek bu bilgilerin tamamına hemen sahip olabilir, neler yapmanız gerektiğini sıralı biçimde öğrenebilirsiniz.

Affiliate Link –> Kitabın Banneri

Örnek-2

Konu: Çirkin kadınlar sevgililerini nasıl bağlıyor?

Çirkin kadınlar sevgililerini nasıl bağlıyor?

Fiziksel görüntü karşı cinsi etkileme sürecinde son derece önemli bir faktör. Fakat diğer bir taraftan ‘Çirkin Şansı’ denilen bir durum da var. Son derece güzel bir kadın sevgilisi tarafından yeterince ilgi görmezken, pek de güzel olmayan bir kadın nasıl oluyor da erkeğinin ilgisini hep üzerinde tutabiliyor?

Bu kadınlar, iyi bir vücuda ya da güzel bir yüze sahip değiller ama bir şekilde erkeklerinin sadakatini ve aşkını hep ellerinde tutuyorlar. Nasıl mı?

Çünkü bu tip kadınlar, güvenebilecekleri bir güzelliğe sahip olmadıklarının gayet farkındalar ve dezavantajlı durumlarını artıya çevirmek için diğer önemli dinamikleri ilişkilerinde kullanmaları gerektiğinin bilincindeler!

Karşı cinsle olan etkileşimde çok önemli bir yeri olan temel dinamiklerin neler olduğunu bilen bir kadın erkeğinin hislerini istediği gibi kontrol edebilir.  Halk arasında ‘Çirkin Şansı’ denilen şey aslında budur. Doğru metotları uygulamakla elde edilen avantajlar bütünü bu şansı yaratır!

Erkeklerin içindeki dürtüleri harekete geçiren noktalara temas etmek gerekiyor!

Onların psikolojik gerçeklerini öğrendiğinizde siz de bu noktalara temas edebilirsiniz. Bu temel dinamikleri keşfettiğinizde erkeğinizin aşkını ve size olan bağlılığını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Bu dinamiklerin neler olduğunu keşfetmek ister misiniz?

Onu Elde Tut e-Kitabını bilgisayar ya da telefonunuza indirerek bu bilgilerin tamamına hemen sahip olabilirsiniz.

Affiliate Link –> Kitabın Banneri

Banner

Hali hazırda sayfası olan bir affiliate iseniz aşağıdaki bannerlerden arzu ettiklerinizi bilgisayarınıza indirebilir, sayfanızda yayınlayacağınız makale içlerinde ya da mail marketing eylemlerinizde bu bannerleri kullanabilirsiniz.
Resimleri bilgisayarınıza indirmek için resmin üzerine sağ klik ve Resmi Farklı Kaydet… e tıkla

Tekli Set Bannerleri

Tekli Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/onu-elde-tut-kitabi-2/?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


 OET + OEE İkili Set Bannerleri

Bu İkili Setin Affiliate linki:

  ‘https://tr.boojaro.com/onu-elde-tut-kitabi-2/?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


 OET + YK İkili Set Bannerleri

Bu İkili Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/onu-elde-tut-kitabi-2/?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


 OET + OEE + YK Üçlü Set Bannerleri

Üçlü Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/onu-elde-tut-kitabi-2/?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


 ESEE + OET  + YK Üçlü Set Bannerleri

Bu Üçlü Setin Affiliate linki:

 ‘https://tr.boojaro.com/onu-elde-tut-kitabi-2/?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.

Onu Elde Et Formen

OEEFM Kısa bilgiler

Kısaca OEEFM olarak adlandıracağımız Onu Elde Et Formen kitabı, hoşlandığı kadını henüz elde edememiş erkek okuyuculara neler yapması gerektiğini anlatan bir kitaptır. Kadınların psikolojik eğilimleri ve genel zevkleri ile ilgili bilgiler vererek, bir kadının kalbini kazanmayı hedefleyen özel metotları gösterir. Her Know-How kitapta olduğu gibi, yapılması gerekenleri adım adım sırasıyla anlatır. Okuyucusu olan erkeğe tıpkı bir ilişki koçu gibi destek verir. Bir erkeğin, karşı cins nazarında ideal/etkileyici bir erkek olabilmesinin yollarını aktarır. Kitap seti içerisinde ‘Bonus Kitap’ olarak adlandırdığımız 3 adet ek kitap bulunmaktadır.

OEEFM Bonusları

İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat

İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat isimli bu bonus kitap, ilk bölümde barındırdığı 35 soruluk test ile okuyucusu olan erkeğin, kadınlar üzerinde nasıl bir izlenim bıraktığını tespit eder. Testte alınan puana göre, 3 ayrı erkek kategorisinden hangisine dahil olunduğunu belirler, eksiklerine göre neler yaparak kadınlar nazarında daha iyi bir izlenim bırakabileceklerini anlatır. Kadınların hayranlık duyacakları bir erkekte olmasını bekledikleri duygusal ve fiziksel özellikleri, kitabın okuyucusu olan erkeğin kendi üzerine nasıl giydireceğini adım adım gösterir.

Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma

Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma isimli bu bonus kitap, ilk bölümde barındırdığı 35 soruluk test ile okuyucusu olan erkeğin kıskançlık derecesinin kadınlar nazarında antipatik bir etki bırakıp bırakmadığını tespit eder. Rakiplerinden korkan, özgüvensiz ve problem yaratıcı olarak görünüp görünmediğini ölçer. Çıkacak sonuca yani eksiklerine göre, neler yaparak kadınlar nazarında daha iyi bir etki bırakabileceklerini anlatır. Kontrolsüz kıskançlığı, faydalı kıskançlığa nasıl çevirebileceklerini gösterir. Bu bonus kitapla erkeğin, çok daha öz güvenli bir erkek olmayı öğrenmesi sağlanır.

O’nla Chat
OEEFM

Kadın erkek ilişkilerinde internet, sosyal medya ve chat alanlarının taraflar arasında diyaloğu ve ilişkiyi geliştiren platformlar olması nedeniyle bu alanları akıllıca kullanmak gerekiyor. Bu bonus kitapla Facebook’tan WhatsApp’a kadar tüm platformlarda erkeğin neler yapması ve neleri yapmaması gerektiğini anlatıyoruz. ilgi duyduğu kadını etkilemek isteyen rkeğin bu platformlarda kullanması gereken yazı dilinin ve yaklaşım tarzının nasıl olması gerektiğini bu bonus kitapta gösteriyoruz.

Komisyon Oranları

-Satılan ilk 50 kitap için %50
-51. kitaptan itibaren satılan her kitap için %75 komisyon

Örnek;
Satış ortağı 60 kitap satmış olursa;
ilk 50 kitap için %50 komisyon alır (50 x %50 komisyon)
10 kitap için %75 komisyon alır (50 x %50) + (10 x %75)

TL Bazlı Örnek;
Tekli Kitap Satış Rakamı = 229TL – %20 + %18 KDV Boojaro işletim Gideri= 54,04TL – Kredi Kartı işletim ücreti – 7,59TL Kalan= 163,37TL
163,37TL %50 Aff Komisyon= 83,68TL
163,37TL %75 Aff Komisyon= 122,52TL

Elde Edilen Gelir Örneği;
50 kitap için x 83,68TL =   4.184TL
10 kitap için x 83,68TL =      836,80TL
Toplam 60 kitap satışından elde edilen kazanç =  5020,80TL

Bu Rakamdan Fazlası Mümkün!

Çünkü Çoklu Kitap Setlerimiz de var. Tek setler almak için sayfamıza gelen bir müşteri

 • İkili setleri 399TL’ye satın alabilir ya da
 • Üçlü seti 499TL’ye satın alabiliyor.
  Çoklu set satışlarında hem satış ortaklarımız hem biz, daha fazla kazanabiliyoruz!
  NOT: ikili ve üçlü setlerde kampanyalı fiyatlar esastır.

İzinler

Facebook reklamı yapılabilir
Google Adwords reklamı yapılamaz.

Mail Swipe

Hali hazırda sayfası olan ve bu sayfaya gelen ziyaretçilerden bir mail listesi oluşturmuş bir affiliate iseniz müşterilerinize yollayabileceğiniz mail marketing metinlerini bu alandan kopyalayarak kendi mail listenize gönderebilirsiniz.

Örnek-1

Konu: Yakışıklı olmayan erkekler kadınları nasıl etkiliyor?

Yakışıklı olmayan erkekler kadınları nasıl etkiliyor?

Fiziksel görüntü karşı cinsi etkileme sürecinde son derece önemli bir faktör. Fakat diğer bir taraftan ‘Çirkin Şansı’ denilen bir durum da var. Son derece yakışıklı bir erkek istediği kadını elde edemezken, pek de yakışıklı olmayan bir erkek nasıl oluyor da istediği kadını etkileyip onu elde edebiliyor?

Bu erkekler, iyi bir vücuda ya da güzel bir yüze sahip değiller ama bir şekilde kadınları etkileyebiliyorlar. Nasıl mı?

Çünkü bu tip erkekler, güvenebilecekleri bir güzelliğe sahip olmadıklarının gayet farkındalar ve dezavantajlı durumlarını artıya çevirmek için diğer önemli dinamikleri kullanmaları gerektiğinin bilincindeler!

Karşı cinsle olan etkileşimde çok önemli bir yeri olan temel dinamiklerin neler olduğunu bilen bir erkek istediği kadını elde edebilir. Halk arasında ‘Çirkin Şansı’ denilen şey aslında budur. Doğru metotları uygulamakla elde edilen avantajlar bütünü bu şansı yaratır!

Kadınların içindeki dürtüleri harekete geçiren noktalara temas etmek gerekiyor!

Onların psikolojik gerçeklerini öğrendiğinizde siz de bu noktalara temas edebilirsiniz. Bu temel dinamikleri keşfettiğinizde istediğiniz erkeği kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Bu dinamiklerin neler olduğunu keşfetmek ister misiniz?
Onu Elde Et Formen e-Kitabını bilgisayar ya da telefonunuza indirerek bu bilgilerin tamamına hemen sahip olabilirsiniz.

Affiliate Link –> Kitabın Banneri

Örnek-2

Konu: Kadınları Etkilemek için 13 Tılsımlı Özellik

Kadınları Etkilemek için Gereken 13 Tılsımlı Özelliği Biliyor musunuz?

13 Tılsımlı Özellik, karşı cinsle olan etkileşimde çok önemli faktörlerden biridir. Çünkü, istediğiniz kadını etkilemek ve onun aşkını kazanmak istiyorsanız, öncelikle onu aşka sürükleyen dürtüleri harekete geçirmeniz gerekir.

13 tılsımlı özellik kadınların dürtülerini harekete geçirmenizi sağlayan yegane formüldür!

Kadın nazarında, ideal ve çok çekici bir erkek olmanın tüm psikolojik sırları bu 13 özelliğin avucunda bulunmaktadır.  Faydalarını sıralı şekilde sayacak olursak;

 1. İlgi duyduğunuz kadının size olan ilgisi ve farkındalığının açılmasını sağlar,
 2. Size dikkat kesilmiş hale gelmesini sağlar,
 3. Dikkati sizdeyken gördükleriyle iç dünyasında aşka doğru bir yol oluşur,
 4. Görmeye devam ettikleriyle sizi gitgide daha çok beğenmeye başlar,
 5. Beşinci aşamada ise size karşı aşk duyduğunu fark etmeye başlar.
 6. Son aşamada kör kütük aşık olur!

Bu 13 Özellik Nedir? Nasıl Uygularım?

İstediğiniz kadını kolaylıkla kazanmanızı sağlayacak bu 13 özelliğin

 • Ne olduğunu?
 • Kendinize nasıl empoze edeceğinizi?
 • Hoşlandığınız erkeğe bunları nasıl yansıtacağınızı?

Onu Elde Et Formen e-kitabı sırasıyla adım adım anlatıyor. Sen de oku, sen de keşfet!
Onu Elde Et Formen e-Kitabını bilgisayar ya da telefonuna indirerek bu bilgilerin tamamına hemen sahip olabilirsin.

Affiliate Link –> Kitabın Banneri

Banner

Hali hazırda sayfası olan bir affiliate iseniz aşağıdaki bannerlerden arzu ettiklerinizi bilgisayarınıza indirebilir, sayfanızda yayınlayacağınız makale içlerinde ya da mail marketing eylemlerinizde bu bannerleri kullanabilirsiniz.
Resimleri bilgisayarınıza indirmek için resmin üzerine sağ klik ve Resmi Farklı Kaydet… e tıkla

Tekli Set Bannerleri

Tekli Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/onu-elde-et-formen-kitabi/?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.

Eski Sevgiliyi Elde Et

ESEE Kısa bilgiler

Kısaca ESEE olarak adlandıracağımız Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı, eski sevgilisini geri kazanmak isteyen kadın okuyuculara neler yapması gerektiğini anlatan bir kitaptır. Eski sevgiliyi geri kazanmak için etik yollardan neler yapılması gerektiğini sıralı şekilde anlatır. Eski sevgilinin aşkını yeniden alevlendirmeyi sağlayacak özel metotları gösterir. Okuyucusu olan kadına tıpkı bir ilişki koçu gibi destek verir.  Kitap seti içerisinde ‘Bonus Kitap’ olarak adlandırdığımız 3 adet ek kitap bulunmaktadır.

ESEE Bonusları

İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat

İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat isimli bu bonus kitap, ilk bölümde barındırdığı 35 soruluk test ile okuyucusu olan kadının/erkeğin eski sevgilisi üzerinde nasıl bir izlenim bıraktığını tespit eder. Testte alınan puana göre, 3 ayrı kadın/erkek kategorisinden hangisine dahil olunduğunu belirler, eksiklerine göre neler yaparak eski sevgilisi nazarında daha iyi bir izlenim bırakabileceklerini anlatır. Erkeklerin /Kadınların hayranlık duyacakları bir kadında/erkekte olmasını bekledikleri duygusal ve fiziksel özellikleri, kitabın okuyucusu olan kadının/erkeğin kendi üzerine nasıl giydireceğini adım adım gösterir.

Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma

Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma isimli bu bonus kitap, ilk bölümde barındırdığı 35 soruluk test ile okuyucusu olan kadının/erkeğin kıskançlık derecesinin eski sevgilisinin yaşamına olumsuz bir etki bırakıp bırakmadığını tespit eder. Çıkacak sonuca yani eksiklerine göre, neler yaparak eski sevgilisi nazarında daha iyi bir etki bırakabileceklerini anlatır. Kontrolsüz kıskançlığı, faydalı kıskançlığa nasıl çevirebileceklerini gösterir. Bu bonus kitapla kadının/erkeğin, çok daha öz güvenli bir kadın/erkek olmayı öğrenmesi ve ayrı düştüğü sevgilisi üzerinde olumsuz etki bırakmaması sağlanır.

O’nla Chat
ESEE

Kadın erkek ilişkilerinde internet, sosyal medya ve chat alanlarının taraflar arasında diyaloğu ve ilişkiyi geliştiren platformlar olması nedeniyle bu alanları akıllıca kullanmak gerekiyor. Bu bonus kitapla Facebook’tan WhatsApp’a kadar tüm platformlarda kadının/erkeğin eski sevgilisine yönelik neler yapması ve neleri yapmaması gerektiğini anlatıyoruz. Eski sevgilisinin ilgisini olumlu yönde yeniden kazanmak isteyen kadının/erkeğin, bu platformlarda kullanması gereken yazı dilinin ve yaklaşım tarzının nasıl olması gerektiğini gösteriyoruz.

Komisyon Oranları

-Satılan ilk 50 kitap için %50
-51. kitaptan itibaren satılan her kitap için %75 komisyon

Örnek;
Satış ortağı 60 kitap satmış olursa;
ilk 50 kitap için %50 komisyon alır (50 x %50 komisyon)
10 kitap için %75 komisyon alır (50 x %50) + (10 x %75)

TL Bazlı Örnek;
Tekli Kitap Satış Rakamı = 229TL – %20 + %18 KDV Boojaro işletim Gideri= 54,04TL – Kredi Kartı işletim ücreti – 7,59TL Kalan= 163,37TL
163,37TL %50 Aff Komisyon= 83,68TL
163,37TL %75 Aff Komisyon= 122,52TL

Elde Edilen Gelir Örneği;
50 kitap için x 83,68TL =   4.184TL
10 kitap için x 83,68TL =      836,80TL
Toplam 60 kitap satışından elde edilen kazanç =  5020,80TL

Bu Rakamdan Fazlası Mümkün!

Çünkü Çoklu Kitap Setlerimiz de var. Tek setler almak için sayfamıza gelen bir müşteri

 • İkili setleri 399TL’ye satın alabilir ya da
 • Üçlü seti 499TL’ye satın alabiliyor.
  Çoklu set satışlarında hem satış ortaklarımız hem biz, daha fazla kazanabiliyoruz!
  NOT: ikili ve üçlü setlerde kampanyalı fiyatlar esastır.

Facebook reklamı yapılabilir
Google Adwords reklamı yapılamaz.

Hali hazırda sayfası olan ve bu sayfaya gelen ziyaretçilerden bir mail listesi oluşturmuş bir affiliate iseniz müşterilerinize yollayabileceğiniz mail marketing metinlerini bu alandan kopyalayarak kendi mail listenize gönderebilirsiniz.

Örnek-1

Konu: Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Taktikleri

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Taktiklerini Öğren!

Sevgilisi ile bir şekilde ayrılmış ama hala onu çok özleyen, aşk duyan bir kadınsanız çareniz var! Eski sevgilisini yeniden kazanmak için belli başlı taktiklerden faydalanması gerektiğini bilen çok az kadın var. Onun arkasından nahoş dolaplar çevirmek değil de, sizi daha çekici bulmasını sağlayan akıllıca hamlelerden bahsediyoruz!

Bir ilişkiyi yeniden yeşertmek, biten sevgiyi yeniden canlandırmak, özlem duymasını sağlamak üzere uygulanması gereken özel metotlar!

Nasıl Yapılır?

Eski sevgilinizin size olan ilgisini yeniden yeşertmek hiç de zor değil. Neyi ne zaman yapmanız gerektiğini bilirseniz kısa sürede siz de onu kazanabilirsiniz.

Karşı cinsle olan etkileşimde çok önemli bir yeri olan temel dinamiklerin neler olduğunu bilmek ve bu doğrultuda hareket etmek şart!

Erkeklerin psikolojik gerçeklerini öğrendiğinizde doğru noktalara temas edebilir, ilişkinizin kontrolünü ele alabilirsiniz.
Eski Sevgiliyi Elde Et e-Kitabını bilgisayar ya da telefonunuza indirerek bu bilgilerin tamamına hemen sahip olabilir, neler yapmanız gerektiğini sıralı biçimde öğrenebilirsiniz.

Affiliate Link –> Kitabın Banneri

Örnek-2

Konu: Eski Sevgilini Yeniden Aşık Etmek için Yapılması Gerekenler!

Eski Sevgilini Yeniden Aşık Etmek için Yapılması Gerekenler!

Önce ‘Sessiz Dönem’ olarak adlandırılan döneme girmelisin. Aramamalı, sormamalı, arkadaşlarınla haber yollamamalı, tamamen sessiz kalmalısın. Senle ilgili en ufak gelişmeden bile haberdar olmamalı. Ayrıldıktan sonra bunu bir süre yapmamış olsan bile dert etme. Çünkü her yeni gün yeni bir revizyon şansı verir.

Sonra, asla red edemeyeceği özel bir metotla irtibat kurman gerekir. Bu özel metodun ne olduğunu aşağıdaki satırlarda göreceksin.

Bunun da ardından, 13 Tılsımlı Özelliği kendine empoze etmeli ve ona sergilemelisin.

13 Tılsımlı Özellik, karşı cinsle olan etkileşimde çok önemli faktörlerden biridir. Eski sevgiliyi etkileyen ve onun aşkını yeniden kazandıran tılsımları barındırır. Onu aşka sürükleyen dürtüleri harekete geçirir.

13 tılsımlı özellik eski sevgilinin hislerini harekete geçirecek yegane formüldür!

Eski sevgili nazarında, ideal ve çok çekici bir kadın olmanın tüm psikolojik sırları bu 13 özelliğin avucunda bulunmaktadır. Faydalarını sıralı şekilde sayacak olursak;

 1. Sana olan ilgisi ve farkındalığının açılmasını sağlar,
 2. Sana dikkat kesilmiş hale gelmesini sağlar,
 3. Dikkati sendeyken gördükleriyle iç dünyasında aşka doğru bir yol oluşur,
 4. Görmeye devam ettikleriyle seni gitgide daha çok çekici bulmaya başlar,
 5. Beşinci aşamada ise sana karşı aşk duyduğunu fark etmeye başlar.
 6. Son aşamada kör kütük aşık olur!

Nasıl Uygularım?

Onla kurman gereken irtibatın özel metotları ve 13 özelliğin

 • Ne olduğunu?
 • Kendine nasıl empoze edeceğini?
 • Bunları ona nasıl yansıtacağını?

Eski Sevgiliyi Elde Et e-kitabı sırasıyla adım adım anlatıyor. Sen de oku, sen de keşfet!
Eski Sevgiliyi Elde Et e-Kitabını bilgisayar ya da telefonuna indirerek bu bilgilerin tamamına hemen sahip olabilirsin.

Affiliate Link –> Kitabın Banneri

Banner

Hali hazırda sayfası olan bir affiliate iseniz aşağıdaki bannerlerden arzu ettiklerinizi bilgisayarınıza indirebilir, sayfanızda yayınlayacağınız makale içlerinde ya da mail marketing eylemlerinizde bu bannerleri kullanabilirsiniz.
Resimleri bilgisayarınıza indirmek için resmin üzerine sağ klik ve Resmi Farklı Kaydet… e tıkla

ESEE Tekli Set Bannerleri

Tekli Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/eski-segiliyi-elde-et-kitabi/?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


 ESEE + OET + Yataktaki Kraliçe Üçlü Set Bannerleri

Üçlü Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/eski-segiliyi-elde-et-kitabi/?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.

Yataktaki Kraliçe

YK Kısa bilgiler

Kısaca YK olarak adlandıracağımız Yataktaki Kraliçe kitabı, kadın okuyuculara cinselliğin inceliklerini ve çok daha fazlasını öğreten bir kitap. Kadının, erkeğini sekste kendisine hayran bırakacak her şeyi ele alıyor.

Resimli ve yazılı anlatımlarıyla erkeğin nazarında seksi bir kadın olabilmek için bilinmesi gereken her şeyi, onu sekste etkilemenin 10 kesin yolunu, öpüşme önerilerini, ön sevişme hakkında her şeyi, ön sevişmeyi alevlendirecek çok özel önerileri, erkeklerin erojen bölgeleri hakkında bilinmeyenleri, oral seksle ilgili her şeyi, oral seksi kadın için daha kolay hale getiren pratik yöntemleri, handjob inceliklerini, erkeklere en çok keyif veren 10 Kamasutra pozisyonunu ve ayrıca yüksek haz etkisi olan 15 seks pozisyonunu, erkekleri yatakta nelerin soğuttuğunu, afrodizyak etkiye sahip gıdaları, erkeğin libidosunu arttırmaya yönelik çok özel tüyoları, afrodizyak kokuları… gibi pek çok bilgiyi barındırıyor.

YK Bonusları

Seks Çeşitleri

Seks Çeşitleri – Giyim, Oyuncak ve Aksesuarları isimli bu bonus kitap ilk bölümde, cinselliğe bambaşka bir açıdan bakmayı sağlıyor ve cinsel zevk kültürü olarak ele alınan ilişki türlerini anlatıyor. Beş seks akımının felsefesini aktarıyor. Ardından, erkekleri baştan çıkaran seks kostüm çeşitlerini, aksesuarları, cinsel yaşama renk ve yüksek haz katan seks oyuncakları hakkında bilgiler veriyor.

Cinsel & Genital Sağlık

Cinsel & Genital Sağlık isimli bu bonus kitap, kadının kendisinin ve erkeğinin cinsel sağlığı için neler yapabileceğini öğretiyor.

Jinekolojik muayeneler, vajinal sağlık, her kadının yapması gereken vajina sporu, genital hijyen, cinsel ilişki sorunları, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, korunma yöntemlerinin tamamı, genital estetik, meme sağlığı …gibi anatomik açıdan bilinmesi gereken her şey bu bonus kitapta.

Aşk Kuponları

Cinsel yaşamı daha keyifli hale getiren bu kitap, partnerle geçirilecek cinsel münasebetlerin daha eğlenceli olmasını sağlıyor. Cinsel ilişki kalitesini yükseltiyor. Erkeğin kadınına olan hayranlığını ve bağlılığını artırıyor. Seksin haftalık olarak yapılması gereken sıradan bir aktivite haline dönüşmesine izin vermeyen aşk kuponları ile kadın kişi erkeğinin nazarında eşsiz bir kraliçe oluyor. Kitaptaki kuponların çıktısını alarak partnerini oyuna davet eden kadın, ilişkisine renk katarak eğlenceli bir kadın halini alıyor.

Komisyon Oranları

-Satılan ilk 50 kitap için %50
-51. kitaptan itibaren satılan her kitap için %75 komisyon

Örnek;
Satış ortağı 60 kitap satmış olursa;
ilk 50 kitap için %50 komisyon alır (50 x %50 komisyon)
10 kitap için %75 komisyon alır (50 x %50) + (10 x %75)

TL Bazlı Örnek;
Tekli Kitap Satış Rakamı = 229TL – %20 + %18 KDV Boojaro işletim Gideri= 54,04TL – Kredi Kartı işletim ücreti – 7,59TL Kalan= 163,37TL
163,37TL %50 Aff Komisyon= 83,68TL
163,37TL %75 Aff Komisyon= 122,52TL

Elde Edilen Gelir Örneği;
50 kitap için x 83,68TL =   4.184TL
10 kitap için x 83,68TL =      836,80TL
Toplam 60 kitap satışından elde edilen kazanç =  5020,80TL

Bu Rakamdan Fazlası Mümkün!

Çünkü Çoklu Kitap Setlerimiz de var. Tek setler almak için sayfamıza gelen bir müşteri

 • İkili setleri 399TL’ye satın alabilir ya da
 • Üçlü seti 499TL’ye satın alabiliyor.
  Çoklu set satışlarında hem satış ortaklarımız hem biz, daha fazla kazanabiliyoruz!
  NOT: ikili ve üçlü setlerde kampanyalı fiyatlar esastır.

İzinler

Facebook reklamı yapılabilir
Google Adwords reklamı yapılamaz.

Mail Swipe

Hali hazırda sayfası olan ve bu sayfaya gelen ziyaretçilerden bir mail listesi oluşturmuş bir affiliate iseniz müşterilerinize yollayabileceğiniz mail marketing metinlerini bu alandan kopyalayarak kendi mail listenize gönderebilirsiniz.

Örnek-1

Konu: Erkeğini Sekste Etkilemek İstiyorsan…

Erkeğini Sekste Etkilemek İstiyorsan Öncelikle Onun Yatakta Ne İstediğini Bilmelisin!

Erkekler yatakta ne ister? Kadınından ne bekler?

Birçok erkek derinde yatan isteklerini dile getirmez. Çünkü yanlış anlaşılacağını ya da kabalık yapmış olacağını düşünür. Bu nedenle de gerçekten haz aldığı şeylerin ne olduğunu dile getirmez. Bunları kadını bilsin ve uygulasın ister ve işi şansa bırakır.

Partneri olan kadın, yapılması gerekenleri biliyorsa ne ala!

Bilmiyorsa da erkek, zamanla cinsel yaşamından keyif alamaz hale gelir. Monoton, sıkıcı bir cinsel yaşama devam eder. Peki sonra ne olur?

Cinsellikte gerçek hazzı kendisine yaşatabilecek kadına özlem duymaya başlar. Var olan ilişkisine ve kadınına ilgisini kaybetmeye başlar. Gözü etrafta dolanan bir adam halini almaya başlar. Ülkemiz istatistiklerine göre evlilikte ya da sevgililik ilişkilerinde erkeğin kadına olan sevgisindeki, ilgisindeki azalmanın başlıca sebebi bu mutsuz cinsel yaşam!

Siz Bu Hataya Düşmeyin!

Erkeğinizin cinsel beklentilerini nasıl tatmin edebileceğinizi zaman kaybetmeden öğrenin ve uygulayın!

İlişkinizdeki aşkı ve bağlılığı artırmak istiyorsanız yatakta tam bir kraliçe olmayı bilmelisiniz.

Yatakta nasıl bir kraliçe olunur tüm detaylarıyla öğrenmek için Yataktaki Kraliçe e-kitabını okuyun. Bu kitap, erkeği nazarında hayranlık uyandıracak seksi bir kadın olmanın tüm sırlarını adım adım anlatıyor.
Yataktaki Kraliçe e-kitabını bilgisayar ya da telefonuna indirerek bu bilgilerin tamamına hemen sahip olabilirsin.

Affiliate Link –> Kitabın Banneri

Banner

Hali hazırda sayfası olan bir affiliate iseniz aşağıdaki bannerlerden arzu ettiklerinizi bilgisayarınıza indirebilir, sayfanızda yayınlayacağınız makale içlerinde ya da mail marketing eylemlerinizde bu bannerleri kullanabilirsiniz.
Resimleri bilgisayarınıza indirmek için resmin üzerine sağ klik ve Resmi Farklı Kaydet… e tıkla

Tekli Set Bannerleri

Tekli Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/yk/?ap_id=xxxx’?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


KKG + YK İkili Set Bannerleri

Bu İkili Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/yk/?ap_id=xxxx’?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


 YK + OET İkili Set Bannerleri

Bu İkili Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/yk/?ap_id=xxxx’?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


YK + OEE + OET  Üçlü Set Bannerleri

Bu Üçlü Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/yk/?ap_id=xxxx’?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


YK + ESEE + OET Üçlü Set Bannerleri

Bu Üçlü Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/yk/?ap_id=xxxx’?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.

Mutlu İzdivaç Seti

Yazar Gamze Divan

Ana kitapta, ilk gece nasıl olmalı neler yapılır merakında olanlar için tüm cevapları resimli ve yazılı anlatımla barındıran bir kitap. Gerdek gecesi yapılması gerekenleri adım adım aktardım. Evlilikte ilk gece yapılması gerekenler olarak toplam 4 bölümde 20 konu başlığında tüm detayları verdim. Evliliğin ilk gecesi yaşananlar, olması gereken doğrular, yapılmaması gereken yanlışlar…vs. hepsi bu kitapta!

 • ilk Geceye Hazırlık (Psikolojik, Fiziksel, Mekânsal ve Giyim Hazırlıklarının tüm detayları, ilk gece korkusunu yenmenizi sağlayacak bilgiler)
 • Cinsel Münasebetler (Öpüşme teknikleri, Ön sevişmede yapılması gerekenler, Oral seks hakkında her şey, Handjob teknikleri, Seksi diyaloglar…vs.)
 • Evliliğin ilk gecesi nasıl ilişkiye girilir? (ilk gece pozisyonları, resimli ve yazılı anlatımlı 22 farklı pozisyon, orgazm hakkındaki tüm detaylar, kızlık zarı ve ilk gece kanaması hakkında bilinmesi gerekenler)

Mİ Bonusları

Seks Çeşitleri

sex çeşitleri kitabı

Bu bonus kitap, cinselliğe bambaşka bir açıdan bakmanızı sağlayacak. Cinsel zevk kültürü olarak ele alınan ilişki türlerini bu kitaptan öğrenebilirsiniz. Yani cinselliğe dair bambaşka bir dünya ile tanışacağın bir kitap bu. 5 seks akımının felsefesini bu kitapla öğrenmiş olacaksın. Müstakbel eşinin bu seks türlerine eğilim gösterme ihtimali var ve bu yüzden tüm detayları sen de bilmelisin.

Ayrıca, “Eşim benle yeterince tutkulu ve arzulu sevişmiyor” derdiyle yanan birçok kadının eşlerinde, bu seks türlerine eğilim oluyor ve kadın kişi bunları bilmediği için erkeği tatmin edemiyor ve yatakta beceriksiz bir konuma düşüyor. Seks türlerinin neler olduğunu öğrenerek erkeğine ayak uydurabilir, eğer varsa sevişme isteksizliği altında yatan şeyin aslen ne olduğunu daha iyi görebilirsin.

Bu bonus kitapla ayrıca, erkekleri baştan çıkaran seks kostüm çeşitlerini, aksesuarları, cinsel yaşamınıza renk ve yüksek haz katacak seks oyuncakları hakkında ne varsa hepsini öğreneceksin.

Cinsel & Genital Sağlık

cinsel sağlık kitabı

Her kadının düzenli olarak yaptırması gereken jinekolojik muayenelerin detayları, vajinal sağlık için yapılması gerekenler, her daim genç bir vajina için yegâne formül olan vajina sporu, genital estetikle ilgili gelişmeler, genital hijyen, cinsel ilişki sorunları, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, korunma yöntemlerinin tamamı, meme sağlığı …gibi kendi anatominle ilgili bilmen gereken her şeyi bu bonus kitaptan tüm detaylarıyla öğrenebilirsin.

Heyecan Dorukta Kitabı

heyecan dorukta kitabı

Müstakbel eşine sıradan bir seks sunmak yeterli değil. Onun heyecanını doruğa taşıyacak öğeleri de bilmelisin. Erkeği heyecanlandırmanın yollarına dair ne varsa hepsi bu kitapta aktarıldı. Gün içerisinde ona atabileceğin mesajlardan, pozisyonlara, gündelik hareketlere, erkeğin libidosunu arttıran yiyecek ve içeceklere, parfümlerden fantezilere kadar kısacası her şey bu kitapta. Cinsel yaşamınıza lezzet katabileceğiniz, erkeğinizi de sizi de çok memnun edecek tüm bilgileri resimli ve yazılı anlatımlarla bu kitapta bulabilirsin.

Aşk Kuponları

aşk kuponları kitabı

Erkeğinle birlikte renkli, hareketli ve mutlu bir cinsel hayata sahip olmak istiyorsan işin içine birazcık oyun katman gerekiyor. Bu oyuncu halin onda büyük etkiler bırakacak ve seksapel yönüne duyacağı hayranlık tavan yapacak. Sen oyunbaz ve şaşırtıcı bir kadın olmazsan, bir süre sonra sadece erkeğin üzerinden beslenen cinsel yaşantın zayıflamaya başlayacak ve onun gözünde en sonunda sıradan bir hal alacaksın.

Sıradan bir kadın olarak adlandırılmana ve seksin haftalık olarak yapılması gereken sıradan bir aktivite haline dönüşmesine asla izin vermemelisin! Onun gözündeki en seksi ve çekici kadın olmak için bu seksi oyunların gücünden faydalanmalısın. Aşk Kuponları sana bu gücü verecek. Oyunu nasıl oynayacağını kitap içerisinde anlatıldı. 25 sayfalık bu bonus kitapta 60 adet aşk kuponu bulunmakta.

Komisyon Oranları

-Satılan ilk 50 kitap için %50
-51. kitaptan itibaren satılan her kitap için %75 komisyon

Örnek;
Satış ortağı 60 kitap satmış olursa;
ilk 50 kitap için %50 komisyon alır (50 x %50 komisyon)
10 kitap için %75 komisyon alır (50 x %50) + (10 x %75)

TL Bazlı Örnek;
Tekli Kitap Satış Rakamı = 229TL – %20 + %18 KDV Boojaro işletim Gideri= 54,04TL – Kredi Kartı işletim ücreti – 7,59TL Kalan= 163,37TL
163,37TL %50 Aff Komisyon= 83,68TL
163,37TL %75 Aff Komisyon= 122,52TL

Elde Edilen Gelir Örneği;
50 kitap için x 83,68TL =   4.184TL
10 kitap için x 83,68TL =      836,80TL
Toplam 60 kitap satışından elde edilen kazanç =  5020,80TL

Bu Rakamdan Fazlası Mümkün!

Çünkü Çoklu Kitap Setlerimiz de var. Tek setler almak için sayfamıza gelen bir müşteri

 • İkili setleri 399TL’ye satın alabilir ya da
 • Üçlü seti 499TL’ye satın alabiliyor.
  Çoklu set satışlarında hem satış ortaklarımız hem biz, daha fazla kazanabiliyoruz!
  NOT: ikili ve üçlü setlerde kampanyalı fiyatlar esastır.

İzinler

Facebook reklamı yapılabilir
Google Adwords reklamı yapılamaz.

Banner

Hali hazırda sayfası olan bir affiliate iseniz aşağıdaki bannerlerden arzu ettiklerinizi bilgisayarınıza indirebilir, sayfanızda yayınlayacağınız makale içlerinde ya da mail marketing eylemlerinizde bu bannerleri kullanabilirsiniz.
Resimleri bilgisayarınıza indirmek için resmin üzerine sağ klik ve Resmi Farklı Kaydet… e tıkla

Tekli Set Bannerleri

Tekli Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/mis/?ap_id=xxxx’?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


KKG + Mİ İkili Set Bannerleri

Bu İkili Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/mis/?ap_id=xxxx’?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.

Kocanın Kalbine Gir

KKG Kısa bilgiler

Kısaca KKG olarak adlandıracağımız Kocanın Kalbine Gir kitabı, kocasını mutlu etmek ve onun aşkını artırmak isteyen kadınlar için hazırlanmış bir kitaptır. Evliliği kötü giden ya da iyi giden tüm kadınların yüksek fayda sağlayabileceği bir kitap setidir. Evlilik ilişkisinde ideal bir eş olabilmenin tüm yollarını detaylarıyla anlatır. Bir erkeğin karısına olan aşkını artıracak davranış modellerinin ne olduğunu gösterir. Okuyucusu olan kadına tıpkı bir evlilik danışmanı gibi destek verir. Kitap seti içerisinde ‘Bonus Kitap’ olarak adlandırdığımız 3 adet ek kitap ve Sibel Savaş imzalı 2 adet Mini Rehber bulunmaktadır.

KKG Bonusları

Çember İhlali

Çember ihlali, ilişkilerde var olan sorunların neredeyse tümünün anası, hatta besin kaynağıdır. Kendini hissettirmeyen, gizlice ilerleyen bir hastalık gibidir ve ilişkinin ömrünü kısaltır. Bir kadının, kocasını kendine sıkıca bağlayabilmesi için Çember ihlali yapıp yapmadığını bilmesi ve yapıyorsa buna son vermesi gerekir. Bu bonus kitapla, kadının çember ihlali yapıp yapmadığını, ne aşamada olduğunu test ediyor ve çıkan sonuca göre neler yapması gerektiğini anlatıyoruz. Böylece kadının, kocası nazarında ‘Huzur Verici Kadın’ unvanı kazanmasını sağlıyoruz.

Kıskançlık Testi

Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma isimli bu bonus kitap, ilk bölümde barındırdığı 35 soruluk test ile okuyucusu olan kadının kıskançlık derecesinin kocasının yaşamına olumsuz bir etki bırakıp bırakmadığını tespit eder. Çıkacak sonuca yani eksiklerine göre, neler yaparak kocası nazarında daha iyi bir etki bırakabileceklerini anlatır. Kontrolsüz kıskançlığı, faydalı kıskançlığa nasıl çevirebileceklerini gösterir. Bu bonus kitapla kadının, çok daha öz güvenli bir kadın olmayı öğrenmesi ve kocası üzerinde olumsuz etki bırakmaması sağlanır.

Aşk Biletleri

Aşk yolculuğunu daha keyifli hale getiren bu kitap, kadının kocasıyla geçirdiği anların daha eğlenceli olmasını sağlıyor. Evlilik ilişkisinde çiftler arası oynanan oyunlar ilişkideki heyecanı canlı tutmaya ya da sönmüşse tekrar canlandırmaya yararlar. Çiftlerin birbirleriyle geçirdikleri kaliteli her an, ilişkiye artı puan olarak geri döner ve evlilikte kaliteli zaman yaratmak için bu tatlı oyunlar birebirdir. Bu bonusla ilişki kalitesini yükseltiyor ve karı kocanın birbirine olan bağlılığını-sevgisini artırıyoruz.

Kendini Salıverme!

Kadınların yaptığı en büyük hatalardan biri, zaman ilerledikçe kocasına ve de kendine eskisi kadar özenmemesidir. Bakımlı olmak ve kendine her daim özeniyor olmak zamanla kadına külfet olmaya başlar. Sibel Savaş imzalı ‘Evlendin Kendini Salıverme’ isimli bu rehberde, kadının evlendikten bir süre sonra kendini salıvermesinin ne kadar yanlış olduğuna değiniliyor ve okuyuculara bazı önemli hatırlatmalar yapılıyor.

Aşk Sözleri mi?

Sibel Savaş imzalı bu ikinci rehberde, evli kadınlara ilham verecek, çok ilginç tespitlerinden bahsediliyor. Kocaya tatlı dilli olmak bir kenara, belli profilde ki erkekler hakkındaki tespitlerinden ilerleyerek o profildeki erkeklere nasıl davranılması gerektiğini, erkeği mutlu etmenin yollarını ve mutlu bir evlilik için 10 Altın Kural’ın neler olduğu anlatılıyor.

Komisyon Oranları

-Satılan ilk 50 kitap için %50
-51. kitaptan itibaren satılan her kitap için %75 komisyon

Örnek;
Satış ortağı 60 kitap satmış olursa;
ilk 50 kitap için %50 komisyon alır (50 x %50 komisyon)
10 kitap için %75 komisyon alır (50 x %50) + (10 x %75)

TL Bazlı Örnek;
Tekli Kitap Satış Rakamı = 229TL – %20 + %18 KDV Boojaro işletim Gideri= 54,04TL – Kredi Kartı işletim ücreti – 7,59TL Kalan= 163,37TL
163,37TL %50 Aff Komisyon= 83,68TL
163,37TL %75 Aff Komisyon= 122,52TL

Elde Edilen Gelir Örneği;
50 kitap için x 83,68TL =   4.184TL
10 kitap için x 83,68TL =      836,80TL
Toplam 60 kitap satışından elde edilen kazanç =  5020,80TL

Bu Rakamdan Fazlası Mümkün!

Çünkü Çoklu Kitap Setlerimiz de var. Tek setler almak için sayfamıza gelen bir müşteri

 • İkili setleri 399TL’ye satın alabilir ya da
 • Üçlü seti 499TL’ye satın alabiliyor.
  Çoklu set satışlarında hem satış ortaklarımız hem biz, daha fazla kazanabiliyoruz!
  NOT: ikili ve üçlü setlerde kampanyalı fiyatlar esastır.

İzinler

Facebook reklamı yapılabilir
Google Adwords reklamı yapılamaz.

Mail Swipe

Hali hazırda sayfası olan ve bu sayfaya gelen ziyaretçilerden bir mail listesi oluşturmuş bir affiliate iseniz müşterilerinize yollayabileceğiniz mail marketing metinlerini bu alandan kopyalayarak kendi mail listenize gönderebilirsiniz.

Örnek-1

Konu: Kocanı Kendine Bağlama Taktikleri

Kocayı Kendine Bağlama Taktiklerini Öğren!

Kocasını kendine bağlamak için belli başlı taktiklerden faydalanması gerektiğini bilen çok az kadın var. Kocası arkasından dolaplar çevirmek değil de, onun aşkını artırmaya yarayan akıllıca hamlelerden bahsediyoruz!

Bir ilişkiyi taze tutmak, yenilemek, aşkı çoğaltmak, bağlılığı artırmak üzere uygulanması gereken özel metotlar!

Neden Gerekli?

Çünkü evlendikten bir süre sonra, çiftler birbirleri için eskimeye başlıyor. Hayat arkadaşlığına dönüşen ilişkide aşk heyecanı kalmıyor ve bu durumdan sıkılan ilk taraf için yavaş yavaş ilişkiden kopmalar oluşabiliyor. Bu nedenle, kocanızın size ve ilişkinize olan ilgisini kaybetmemek için bazı güncellemeler yapmanız gerekiyor.

Karşı cinsle olan etkileşimde çok önemli bir yeri olan temel dinamiklerin neler olduğunu bilmek ve bu doğrultuda hareket etmek şart! Ancak bu şekilde ilişkinizi taze tutabilir ve kocanızın size olan bağlılığını koruyabilirsiniz. Geç kalma durumunda ise geri dönüşü olmayan bir yola girebilirsiniz.

Erkeklerin psikolojik gerçeklerini öğrendiğinizde doğru noktalara temas edebilir, evliliğinizin kontrolünü ele alabilirsiniz.

Bağlılığı ve Aşkı Tazeleyecek Metotlar Neler?

Kocanın Kalbine Gir e-Kitabını bilgisayar ya da telefonunuza indirerek bu bilgilerin tamamına hemen sahip olabilir, neler yapmanız gerektiğini sıralı biçimde öğrenebilirsiniz.

Affiliate Link –> Kitabın Banneri

Banner

Hali hazırda sayfası olan bir affiliate iseniz aşağıdaki bannerlerden arzu ettiklerinizi bilgisayarınıza indirebilir, sayfanızda yayınlayacağınız makale içlerinde ya da mail marketing eylemlerinizde bu bannerleri kullanabilirsiniz.
Resimleri bilgisayarınıza indirmek için resmin üzerine sağ klik ve Resmi Farklı Kaydet… e tıkla

KKG Tekli Set Bannerleri

Tekli Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/kkg/?ap_id=xxxx’?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


KKG + YK İkili Set Bannerleri

İkili Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/kkg/?ap_id=xxxx’?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.

Aldatan Erkeği Yakalamak

Yazar Gamze Divan

Aldatan Erkeği Yakalamak Kitabında Neler Var?

 • 4 Sütun Kuralı- Araştırmanı başarıyla yürütmenin ve ne zaman kimden yardım alabileceğinin detayları
 • Gerçeklik Kontrolü Sistemi- Araştırman sırasında tarafsız kalarak yanlış sonuca varmanın önüne geçen sistem.
 • Aldatılmaya İşaret 12 Kriter
 • İhanet Edenin Göstergeleri
 • Çok Önemli 6 Tutum
 • Kabul Edilmesi Gereken Gerçekler
 • Zihinsel Duygusal ve Yasal Olarak Kendini Koruma
 • Delil Toplama Yöntemleri
 • Araştırırken Yakalanmama

Eğer sen de artık bitmek bilmeyen uykusuz gecelerden, partnerinin sadakatsizliğini düşünüp kendini yiyip bitirmekten usandıysan bu rehber kitap sorularının cevaplarını bulman için en büyük yardımcın olacak. Şu an yaşadığın acılı sürecin belki de çok daha fazlasını yaşamış bir hemcinsin olarak tekrar söylüyorum;

Komisyon Oranları

-Satılan ilk 50 kitap için %50
-51. kitaptan itibaren satılan her kitap için %75 komisyon

Örnek;
Satış ortağı 60 kitap satmış olursa;
ilk 50 kitap için %50 komisyon alır (50 x %50 komisyon)
10 kitap için %75 komisyon alır (50 x %50) + (10 x %75)

TL Bazlı Örnek;
Tekli Kitap Satış Rakamı = 229TL – %20 + %18 KDV Boojaro işletim Gideri= 54,04TL – Kredi Kartı işletim ücreti – 7,59TL Kalan= 163,37TL
163,37TL %50 Aff Komisyon= 83,68TL
163,37TL %75 Aff Komisyon= 122,52TL

Elde Edilen Gelir Örneği;
50 kitap için x 83,68TL =   4.184TL
10 kitap için x 83,68TL =      836,80TL
Toplam 60 kitap satışından elde edilen kazanç =  5020,80TL

Bu Rakamdan Fazlası Mümkün!

Çünkü Çoklu Kitap Setlerimiz de var. Tek setler almak için sayfamıza gelen bir müşteri

 • İkili setleri 399TL’ye satın alabilir ya da
 • Üçlü seti 499TL’ye satın alabiliyor.
  Çoklu set satışlarında hem satış ortaklarımız hem biz, daha fazla kazanabiliyoruz!
  NOT: ikili ve üçlü setlerde kampanyalı fiyatlar esastır.

Facebook reklamı yapılabilir
Google Adwords reklamı yapılamaz.

Hali hazırda sayfası olan bir affiliate iseniz aşağıdaki bannerlerden arzu ettiklerinizi bilgisayarınıza indirebilir, sayfanızda yayınlayacağınız makale içlerinde ya da mail marketing eylemlerinizde bu bannerleri kullanabilirsiniz.
Resimleri bilgisayarınıza indirmek için resmin üzerine sağ klik ve Resmi Farklı Kaydet… e tıkla

AEY Tekli Set Bannerleri

Tekli Setin Affiliate linki:

 ‘https://tr.boojaro.com/aldatan-erkegi-yakalamak-kitabi/?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


KKG + YK + AEY Üçlü Set Bannerleri

Üçlü Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/aldatan-erkegi-yakalamak-kitabi/?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


OET + YK + AEY Üçlü Set Bannerleri

Üçlü Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/aldatan-erkegi-yakalamak-kitabi/?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.

Göğüs Büyütme Programı

Yazar Gamze Divan

Bu rehber ile:

 • Hiç bir şekilde vücudunuza verebileceğiniz herhangi bir zarardan endişe etmenize gerek olmayacak. Bu program tamamen doğal, güvenilir ve etkilidir.
 • Vücudunuzda ki hormonları doğal bir şekilde çalıştırmayı öğrenecek ve göğüslerinizi büyüteceksiniz. Aynı zamanda hormon seviyelerinizi dengede tutup elde ettiğiniz bu dolgun görünümün kalıcı olmasını sağlayacaksınız.
 • Ayrıca göğüs dokularınızın büyümesini ve gelişimini teşvik edecek sağlıklı bir yaşam tarzı için çeşitli bilgileri de öğrenmiş olacaksınız.
 • İstediğiniz göğüs ölçülerine ulaşıncaya kadar yapmaya devam etmeniz gerekenleri adım adım gösterecek. Hiç bir zaman bir şeyleri tahmin etmek zorunda kalmayacak ne yapmanız gerektiğini tam olarak bileceksiniz.

Bu kılavuz, peşinde olduğunuz kesin sonuç için eşsiz bir kaynaktır ve her şeyi bilmenizi sağlayacaktır. Hatta doktorların ve tıbbi firmaların sizlerle paylaşmayacağı bilgileri içermektedir.

-Satılan ilk 50 kitap için %50
-51. kitaptan itibaren satılan her kitap için %75 komisyon

Örnek;
Satış ortağı 60 kitap satmış olursa;
ilk 50 kitap için %50 komisyon alır (50 x %50 komisyon)
10 kitap için %75 komisyon alır (50 x %50) + (10 x %75)

TL Bazlı Örnek;
Tekli Kitap Satış Rakamı = 229TL – %20 + %18 KDV Boojaro işletim Gideri= 54,04TL – Kredi Kartı işletim ücreti – 7,59TL Kalan= 163,37TL
163,37TL %50 Aff Komisyon= 83,68TL
163,37TL %75 Aff Komisyon= 122,52TL

Elde Edilen Gelir Örneği;
50 kitap için x 83,68TL =   4.184TL
10 kitap için x 83,68TL =      836,80TL
Toplam 60 kitap satışından elde edilen kazanç =  5020,80TL

Bu Rakamdan Fazlası Mümkün!

Çünkü Çoklu Kitap Setlerimiz de var. Tek setler almak için sayfamıza gelen bir müşteri

 • İkili setleri 399TL’ye satın alabilir ya da
 • Üçlü seti 499TL’ye satın alabiliyor.
  Çoklu set satışlarında hem satış ortaklarımız hem biz, daha fazla kazanabiliyoruz!
  NOT: ikili ve üçlü setlerde kampanyalı fiyatlar esastır.

Hali hazırda sayfası olan bir affiliate iseniz aşağıdaki bannerlerden arzu ettiklerinizi bilgisayarınıza indirebilir, sayfanızda yayınlayacağınız makale içlerinde ya da mail marketing eylemlerinizde bu bannerleri kullanabilirsiniz.
Resimleri bilgisayarınıza indirmek için resmin üzerine sağ klik ve Resmi Farklı Kaydet… e tıkla

GBP Tekli Set Bannerleri

Tekli Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/gogus-buyutme-programi/?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.

Posta Güvercini Yetiştiriciliği

Kısaca PG olarak adlandıracağımız Posta Güvercini Yetiştiriciliği kitabı, bu sporda 26 yıllık tecrübesi olan usta yetiştirici Ramazan Ok’un tecrübelerini ve metotlarını anlattığı kitaptır. Posta güvercini yarışlarında şampiyon kuşların nasıl yetiştirilebileceğini anlatır. Bir güvercinin bebekliğinden başlayarak yaşamının tüm evresinde nasıl bakılması gerektiği aktarır. Kuşlara yaptırılması gereken antremanların detaylarını verir. Kitap tek bir ana kitaptan oluşmaktadır.

-Satılan ilk 50 kitap için %50
-51. kitaptan itibaren satılan her kitap için %75 komisyon

Örnek;
Satış ortağı 60 kitap satmış olursa;
ilk 50 kitap için %50 komisyon alır (50 x %50 komisyon)
10 kitap için %75 komisyon alır (50 x %50) + (10 x %75)

TL Bazlı Örnek;
Tekli Kitap Satış Rakamı = 229TL – %20 + %18 KDV Boojaro işletim Gideri= 54,04TL – Kredi Kartı işletim ücreti – 7,59TL Kalan= 163,37TL
163,37TL %50 Aff Komisyon= 83,68TL
163,37TL %75 Aff Komisyon= 122,52TL

Elde Edilen Gelir Örneği;
50 kitap için x 83,68TL =   4.184TL
10 kitap için x 83,68TL =      836,80TL
Toplam 60 kitap satışından elde edilen kazanç =  5020,80TL

Bu Rakamdan Fazlası Mümkün!

Çünkü Çoklu Kitap Setlerimiz de var. Tek setler almak için sayfamıza gelen bir müşteri

 • İkili setleri 399TL’ye satın alabilir ya da
 • Üçlü seti 499TL’ye satın alabiliyor.
  Çoklu set satışlarında hem satış ortaklarımız hem biz, daha fazla kazanabiliyoruz!
  NOT: ikili ve üçlü setlerde kampanyalı fiyatlar esastır.

Hali hazırda sayfası olan ve bu sayfaya gelen ziyaretçilerden bir mail listesi oluşturmuş bir affiliate iseniz müşterilerinize yollayabileceğiniz mail marketing metinlerini bu alandan kopyalayarak kendi mail listenize gönderebilirsiniz.

Örnek-1

Örnek-2

Örnek-3

Hali hazırda sayfası olan bir affiliate iseniz aşağıdaki bannerlerden arzu ettiklerinizi bilgisayarınıza indirebilir, sayfanızda yayınlayacağınız makale içlerinde ya da mail marketing eylemlerinizde bu bannerleri kullanabilirsiniz.
Resimleri bilgisayarınıza indirmek için resmin üzerine sağ klik ve Resmi Farklı Kaydet… e tıkla

PG Tekli Set Bannerleri

Tekli Setin Affiliate linki:

 ‘https://tr.boojaro.com/posta-guvercini-yetistiriciligi-kitabi/?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.

Smart Casanova Kitabı

Kısaca SC olarak adlandıracağımız Smart Casanova kitabı, erkekler için cinsel kılavuz niteliğinde bir kitaptır. Kadınların cinsel yaşamdaki psikolojik eğilimleri, genel zevkleri ve erkekten beklentileri ile ilgili bilgiler vererek, bir erkeğin cinsellikte ideal erkek formuna nasıl ulaşacağını aktarır. Her Know-How kitapta olduğu gibi, yapılması gerekenleri adım adım sırasıyla anlatır. Okuyucusu olan erkeğe tıpkı bir ilişki koçu gibi destek verir. Bir erkeğin, karşı cins nazarında cinsel partner olarak ideal/etkileyici bir erkek olabilmesinin yollarını aktarır.

-Satılan ilk 50 kitap için %50
-51. kitaptan itibaren satılan her kitap için %75 komisyon

Örnek;
Satış ortağı 60 kitap satmış olursa;
ilk 50 kitap için %50 komisyon alır (50 x %50 komisyon)
10 kitap için %75 komisyon alır (50 x %50) + (10 x %75)

TL Bazlı Örnek;
Tekli Kitap Satış Rakamı = 229TL – %20 + %18 KDV Boojaro işletim Gideri= 54,04TL – Kredi Kartı işletim ücreti – 7,59TL Kalan= 163,37TL
163,37TL %50 Aff Komisyon= 83,68TL
163,37TL %75 Aff Komisyon= 122,52TL

Elde Edilen Gelir Örneği;
50 kitap için x 83,68TL =   4.184TL
10 kitap için x 83,68TL =      836,80TL
Toplam 60 kitap satışından elde edilen kazanç =  5020,80TL

Bu Rakamdan Fazlası Mümkün!

Çünkü Çoklu Kitap Setlerimiz de var. Tek setler almak için sayfamıza gelen bir müşteri

 • İkili setleri 399TL’ye satın alabilir ya da
 • Üçlü seti 499TL’ye satın alabiliyor.
  Çoklu set satışlarında hem satış ortaklarımız hem biz, daha fazla kazanabiliyoruz!
  NOT: ikili ve üçlü setlerde kampanyalı fiyatlar esastır.

Hali hazırda sayfası olan ve bu sayfaya gelen ziyaretçilerden bir mail listesi oluşturmuş bir affiliate iseniz müşterilerinize yollayabileceğiniz mail marketing metinlerini bu alandan kopyalayarak kendi mail listenize gönderebilirsiniz.

Örnek-1

Örnek-2

Örnek-3

Hali hazırda sayfası olan bir affiliate iseniz aşağıdaki bannerlerden arzu ettiklerinizi bilgisayarınıza indirebilir, sayfanızda yayınlayacağınız makale içlerinde ya da mail marketing eylemlerinizde bu bannerleri kullanabilirsiniz.
Resimleri bilgisayarınıza indirmek için resmin üzerine sağ klik ve Resmi Farklı Kaydet… e tıkla

SC Tekli Set Bannerleri

Tekli Setin Affiliate linki:

 ‘https://tr.boojaro.com/smart-casanova-kitabi/?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


SC ikili Set Bannerleri

İkili Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/smart-casanova-kitabi/?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.


SC ikili Set Bannerleri

İkili Setin Affiliate linki:

‘https://tr.boojaro.com/smart-casanova-kitabi/?ap_id=xxxx’
XXXX yerine kendi Aff ID ile değiştirmelisiniz.

Makaleler Bölümü

İnternet, milyonlarca insan tarafından bilgi bulmak için kullanılan bir alandır ve bilgiyi aktarmak için de önce o bilgiyi yazıya dökmek gerekir. Bir Affiliate’in daha doğrusu internetten para kazanmak isteyen herkesin, en önemli işi budur arkadaşlar. İnternetten para kazanmak isteyen herkes, yazı yazmak içerik oluşturmak zorundadır ki böylece Google sizi, yazdığınız konuyla ilgili bilgi arayanlara sunabilsin! Yani potansiyel müşteri olabilecek kişileri sizle buluştursun.

Fakat Google’ın kendine has bir algoritması bulunmaktadır. Bir konuda yazılmış olan her yazıyı, o konuyu arayan herkese göstermeyebilir / Alt sıralarda gösterebilir / Yavaş yavaş yükseltebilir / Hiç yükseltmeyebilir / Ya da bir anda en üst sıraya koyabilir. Yazınız, üst sıralarda bulunursa satış yapabilirsiniz. Alt sıralarda kalırsa satış yapma şansınız yazınızın konumuna doğru orantılı olarak düşecektir.

Bu nedenle bu bölümde, Google nazarında iyi puan alma şansı yüksek yazıları nasıl oluşturacağınızı göstereceğiz. Aşağıdaki örnekte açıklanmış teknik detaylara sadık kalarak Google kriterlerine uygun pek çok farklı yazı üretebilirsiniz. Yazınızın ruhu tamamen size ait olabilir. Değineceğiniz detaylar, vurgu yapacağınız noktalar, kendinizce satış gücü yüksek olacağına inandığınız cümleler gibi detaylar baştan sona sizin tasarımınız olabilir. Fakat bazı ufak kısımlar var ki o kısımlarda Google’ın beklentilerine uymak zorundayız. Çok teferruat olmadığını, makalenizin büyük oranda sizin arzu edeceğiniz gibi olabileceğini aşağıda ki örnekte göreceksiniz.

Kocanın Kalbine Gir kitabını satabilecek bir yazı örneğini ele alalım.

Anahtar kelimesi (Keyword/kw) : Kocamı kendime nasıl bağlarım
İstatistik: Google istatistiklerine göre bu kw ayda 1.000-10.000 arası aranmakta. Yani her ay minimum 1.000 kadın Google’da bu aramayı yapıyor.

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım?

Description bölümü: Okuyucu, Google’ın dizinde sunduğu bu kısım ile yazıyı tıklayıp tıklamayacağına karar verir. İlk bölümünde anahtar kelimenin kullanılmasına dikkat edilmelidir.

Kocamı kendime nasıl bağlarım diyen bir kadın, doğru hamlelerle bunu başarabilir. Doğru hamlelerin neler olduğunu bu yazıda sıralıyoruz.

Kocasının bağlılığında ve ilgisinde oluşan azalma, bir kadının yaşam kalitesinin tamamını olumsuz etkileyebilecek önemli bir güce sahiptir. Kendisine olan güvenini ve sevgisini ve hatta iç dünyasında ki pek çok şeyi zamanla yitirmesine sebep olur. Geç olmadan tedbirler almaz ve içerisinde bulunduğu durumu tersine çevirecek bir şeyler yapmaz ise yaşadığı mutsuzluk katlanarak artar. En kötü ihtimalle bu evlilik son bulmaya doğru yaklaşıyor olabilir. Siz de eşinizin size ilgi göstermediğini düşünüyor ve onu kendine bağlamanın yollarını arıyorsanız acil tedbirler almanızı, aksi halde çok geç kalabileceğiniz durumlar oluşabileceğini söyleyelim!

Peki, kocanızı bunaltmadan onu kendinize kısa sürede nasıl bağlarsınız?

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım Diyen Bir Kadın Neler Yapmalıdır?


Alt başlık bölümü: Yazı içerisindeki başlıklarda, yazının anahtar kelimesini kullanmak faydalıdır.

Birçok kadın evliliğinde ters giden şeyler hakkında kocasına sitemkâr konuşmayı, şikayetçi cümleler kurmayı tercih ediyor ve elde ettikleri sonuç ne oluyor biliyor musunuz? Kocalarını kendilerinden çok daha hızlı soğutuyorlar. Siz de bu hataya düşmeyin!

Kocamı kendime nasıl bağlarım? sorusunu soran bir kadının kocasına sitem etmekten önce ihtiyacı olan ilk şey belli bazı püf noktalarını bilmek ve bunları uygulamaktır. Kararlı olmalı ve doğru uygulamaları yapmalıdır. Ancak bu şekilde ilişkisini yeniden dizayn edebilir.

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? İşte Taktikler

Kocamı kendime nasıl bağlarım diyen bir kadının uygulaması gereken taktiklerden birkaçı şöyle;

Önce Nelerin Değiştiğine Bakmalısın

Evlilik sürecinin ilk dönemi, çoğu çift için büyük bir heyecan kaynağıdır. Çünkü evlilik, yeniliklerin yaşanacağı bir dönem olacaktır. Yeni bir hayat tarzı, yeni olaylar…vs. ama sonra ne olursa olur ve ilişkinin monotonlaşan yüzü ile karşılaşılır. Hayat gailesi ya da başkaca şeyler ilişkiyi cansız, cılız bir hale sokar. Bu hale gelindikten sonra da ilişki birçok tehlike ile kolaylıkla sarsılabilir hale gelir. Örneğin; Aldatma!

Araştırmalara göre evlilikte zamanla değişen, bağlılığı sarsan konular şunlar;

 • Çiftler arası ilgi yetersizliği,
 • Çiftler arası heyecan eksikliği,
 • Cinsel yaşamın monotonluğu ve sekste %100 tatmin olamama,
 • Çiftlerin iletişimin modellerindeki tıkanıklıklar.

Bugüne Kadar Gelen Bu Olumsuz Değişimleri Engellemelisin

Yukarıdaki maddelere ek olarak, her ilişkinin bir dinamiği olduğunu da belirtelim. Geçmişte olanlar, yaşanmışlıklar dinamiklerinizi şekillendiren çok önemli faktörler ve bu dinamikler her yeni günle birlikte şekillenmeye hep devam ederler. Değişim gösteren bu dinamikleri yönetmeyi becerebilmek yani ilişkiyi yeniden yapılandırmayı bilmek bu işin en önemli püf noktası. Bunu başarabilirseniz kocanızın size olan bağlılığının zamanla artmaya başladığını fark edilir biçimde görebilirsiniz. Hatta onu kendinize sırılsıklam aşık bile edebilirsiniz.

Peki, nasıl yapacağım, neler yapmam gerekiyor? diyorsanız binlerce kadına ışık tutmuş olan Kocanın Kalbine Gir e-kitabını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım Kitabını Okumak İstersen!

Kocanın Kalbine Gir e-kitabı bu konuda belli bir yol haritası çiziyor. Bu e-kitap, evlilik ilişkisi konusunda fenomen olmuş bir kitap. İlişkinizde kötü bir hal almış olan dinamiklerinizi yeniden nasıl şekillendirebileceğinizi adım adım gösteriyor. Bununla da kalmıyor, neler yaparak kocanızın hayranlığını/aşkını kısa sürede kazanabileceğinizin pratik yollarını gösteriyor. Sıraya konulmuş davranış ve metotları tek tek anlatıyor ve bunları sırasıyla uygulamanızı sağlıyor. Evliliğinizdeki olumsuz değişimi, olumluya nasıl çevirebileceğinize dair aklınızda yeşeren fikirler yoksa bu kitabı mutlaka okumanızı öneriyoruz. Kaybedeceğiniz hiçbir şey yok ama kazanacağınız çok şey olacak!

Geç olmadan ilişkinizi kurtarmak, kendinizi ve eşinizi farklı bakış açılarından değerlendirmek ve evliliğinizin refah seviyesini artırmak için kitabın sunduğu metotları önerildiği sırada uygulamalısınız. Sonuç; Maksimum 3 ayda tamamen size bağlı bir koca!

Kocamı kendime nasıl bağlarım konulu bu kitabı okumak için www.kocaninkalbinegir.com adresine tıklamanız yeterli. Oradaki yönergeleri takip ederek kitabı hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Yönlendirme: Kocamı kendime nasıl bağlarım konusunda bilgi arayan hanımlara tüm yazı boyunca bazı ufak tefek bilgiler verdikten sonra son satırlarda konuyu ilgili kitaba bağlıyor ve okuyucuyu kitabın sayfasına yönlendiriyoruz.

İletişim Bölümü

Sorularınızı Cevaplamayı Seviyoruz!

Sormak istediğin sorunu lütfen info@ekitapdunyasi.com adresine tıklayarak gönder!

En kısa sürede sorunu cevaplayacağız. (11:00 17:00 arası yoğunluk durumuna göre hemen cevaplıyoruz.)

E-Kitap Dünyası