E-Kitabın Avantajları Nelerdir?

Kargo derdi olmaması, ödemenin hemen ardından kitap setinin bilgisayara indirilebilir olması, ağaç kesilmesine sebep olmaması e-kitapların başlıca avantajlarındandır.

Ödemeyi Kime Yapacağım?

E-Kitap Evi’mizdeki bazı ürünlerin ödeme tahsilatı bizim tarafımızdan, bazı ürünlerin tahsilatı ise çözüm ortağımız Odaklı Pazar markası tarafından yapılmaktadır.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Aşağıdaki ödeme seçeneklerinden arzu ettiğiniz herhangi birini kullanabilirsiniz.

  • Kredi Kartı
  • Banka Havalesi / EFT
  • Posta çeki

Kapıda Ödeme Seçeneği Niçin Yok?

E-kitaplar kapıda teslim edilebilir ürünler olmadıkları için kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Hangi ödeme yöntemini seçmeliyim?

Elbette ki bu size kalmış ancak kısaca bazı bilgiler vererek seçiminizi kolaylaştırmaya çalışalım;

  • Kredi satın alım işleminizin hemen ardından, ilgili e-kitabı indirme linkleriniz maksimum 1 dakika gibi kısa bir sürede e-mail adresinize otomatik olarak gönderilir. 7/24 günün her saatinde satın alım yapabilirsiniz. Maksimum 1 dakika gibi bir sürede kitabınızı okumaya başlayabilirsiniz. Zaman açısından kredi kartı ile ödeme sistemi daha avantajlıdır.
  • Banka havale/EFT ya da posta çeki yöntemlerini seçerseniz, satın alım işlemini yapabilmek için bankaların mesai saatlerine ayak uydurmak durumunda kalırsınız.

Kredi kartıyla satın alma işlemini yaparken kart bilgilerim güvende olur mu?

Kredi kartıyla ödeme sayfası %100 güvenlidir. 256 bit şifreleme ile korunan “https” altyapısına sahiptir. Sanal pos hizmetini en iyi ve güvenli şekilde sunan Iyzico alt yapısıyla çalışmaktayız. Dolayısıyla kredi kartınızla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı ekstrem de bu alışveriş nasıl görünecek?

Kredi kartı ekstrenizde kitabın adı ya da ürün kodu görünmez, sadece sanal pos hizmetini sağlayan ‘Iyzico’ markasının adı ve yaptığınız ödemenin miktarı görünür.

iyzico Nedir?

iyzico, e-ticaret şirketlerinin kullanıyor olduğu sanal pos hizmetinin sağlandığı platformlardan biridir. Hız, verimlilik ve güvenli alışveriş üzerine tasarlanmış bir ödeme alma sistemidir.

Taksit yaptırabilir miyim?

Kredi kartınızla, günümüz yasalarıyla yürürlükte olan maksimum taksit sayısını kullanarak alışverişinizi yapabilirsiniz.

Yurt dışında yaşıyorum. Nasıl satın alabilirim?

Kredi Kartı ve yurtdışı havale yöntemleriyle alışverişinizi yapabilirsiniz.  Ödeme sayfasında bulunan size uygun ödeme seçeneklerinden birini seçerek “Ödeme Yap” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir sorum daha var. Size nasıl Sorabilirim?

Konu her ne olursa olsun bizimle çekinmeden irtibata geçebilir, buraya tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Mailler en geç 12 saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Adres:

Efeler Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 71

09270 Didim / Aydın