ilişkiler üzerine kişisel gelişim kitapları e-kitap dünyası

ilişkiler üzerine kişisel gelişim kitapları

E-Kitap Dünyası Sunar

E-kitap Dünyası’nda ilişkiler üzerine yazılmış en iyi kitapları bulacaksınız. Kişisel gelişimi artıran kitapları keşfet!

İnternetin hayatlarımıza yayılmasıyla beraber e-kitap okuyuculuğu da artış gösterdi. Özellikle Know-How yani Bil-Yap türü kitaplar. Kişisel gelişime en çok katkı sağlayan know-how türü bu kitaplar içerisinde, ilişkiler üzerine fenomen olmuş kitaplarla sizleri buluşturuyoruz.

İlişkiler Üzerine Kişisel Gelişim Kitapları Top 5 Listesi

İlişkiler üzerine yazılmış ve kişisel gelişime hayli katkı sağlayan pdf biçimli e-kitaplardan fenomen olmuş 5 kitabı aşağıda maddeler halinde görebilirsiniz. Alt satırlarda da bu kitaplarla ilgili detayları bulacaksınız.

  • Onu Elde Et
  • Onu Elde Tut
  • Eski Sevgiliyi Elde Et
  • Kocanın Kalbine Gir
  • Yataktaki Kraliçe

İlişkiler Üzerine Kişisel Gelişim Kitapları 1

Onu Elde Et

Onu Elde Et pdf kitabı, hoşlandığınız veya aşık olduğunuz ama hala daha elde edemediğiniz karşı cinsi etkiniz altına nasıl alacağınızı anlatan bir kitap. İlişkiler üzerine yazılmış kişisel gelişim kitapları içerisinde en çok okunanlardan biri. Kitabın hem kadın hem erkek okuyucular için iki ayrı versiyonu bulunuyor. Bilgisayar ya da telefonunuzda Adobe Reader programı ile kolaylıkla açıp okuyabileceğiniz pdf biçimli bir kitap. Kitabın okuyucusu olan kişilere Club Üyeliği veriliyor. Club Üyeliği, ilişkinizle ilgili içerisinden çıkamadığınız durumlarda e-mail üzerinden ücretsiz danışmanlık almanıza olanak sağlıyor. Kitabın sloganı şöyle;

Onu Etkilemenin Yollarını Arıyorsan
Bazı Özel Metotların Gücünü Kullanmalısın!
Vereceğimiz Metotları Sırasıyla Uygularsan Onu Elde Edebilirsin

Karşı cinsin psikolojik eğilimlerini ve zihinsel zaaflarını nasıl kontrol edebileceğinizi anlatan bir kitap. Ona olan yaklaşımınızın nasıl olması gerektiğini adım adım anlatıyor. Bunu yaparken sizi psikolojik bilimsel detaylarla sıkmıyor. Son derece basite indirgenmiş bir dille, yapmanız gereken her şeyi açık ve net bir dille adım adım anlatıyor. Size düşen ise önerilen uygulamaları, hoşlandığınız kişiye uygulamanız. Kitapta önerilen metotlar sizi küçük düşürecek ya da kaba tabiri ile ona salça olacağınız metotlar değil. Aksine son derece klas yollar aktarılmış. Kitabın kadın ve erkek versiyonlarına aşağıdaki görsellere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Onu Elde Et Erkekleri etkilemenin yollarında uygulanacak metotlar

İlişkiler Üzerine Kişisel Gelişim Kitapları 2

Onu Elde Tut

Onu Elde Tut pdf kitabı, sevgiliniz olan erkeğin size gün be gün daha çok bağlanmasını nasıl sağlayacağınızı anlatıyor. İlişkinizde aşkın sönmesine fırsat vermemeyi, ilişkinizi çok daha güzel yaşamayı öğretiyor. Sadece sizin kişisel gelişiminize katkı sağlamıyor, ilişkinizin gelişimine de büyük fayda katıyor. Neler yaparak onu bıktırmadan devam edebileceğinizi, sevgilinize huzur, neşe ve eğlence olmanın püf noktalarını aktarıyor. Kitabın şu an için sadece kadın okuyucular için olan versiyonu mevcut. Erkek okuyucular için olanı henüz yayında değil. Bilgisayar ya da telefonunuzda Adobe Reader programı ile kolaylıkla açıp okuyabileceğiniz pdf biçimli bir kitap. Kitabın okuyucusu olan kişilere Club Üyeliği veriliyor. Club Üyeliği, ilişkinizle ilgili içerisinden çıkamadığınız durumlarda e-mail üzerinden ücretsiz danışmanlık almanıza olanak sağlıyor. Kitabın sloganı şöyle;

Onu elde tutmanın yollarını arıyorsan bu metotların gücünü kullan. Sırasıyla uygula ve onu kendine bağla

Bu kitap da tıpkı bir önceki kitapta olduğu gibi sizi psikolojik bilimsel detaylarla sıkmıyor. Son derece basite indirgenmiş bir dille, yapmanız gereken her şeyi açık ve net bir dille adım adım anlatıyor. Karşı cinsin psikolojik eğilimlerini, duygusal beklentilerini ve zihinsel zaaflarını nasıl kontrol edebileceğinizi anlatan bir kitap. Kitabın kadın okuyucu versiyonuna aşağıdaki görselle tıklayarak ulaşabilirsiniz.

onu elde tut kitabı

İlişkiler Üzerine Kişisel Gelişim Kitapları 3

Eski Sevgiliyi Elde Et

Eski Sevgiliyi Elde Et pdf kitabı, adından da anlayacağınız gibi ayrılmış olduğunuz ama özlemle andığınız eski sevgilinizi nasıl geri kazanacağınızı anlatıyor. Onla yeniden irtibata geçmeden önce yapmanız gereken hazırlıkları ve irtibat kurma esnasında nasıl bir dil kullanmanız gerektiğine dair tüm detaylar sırasıyla anlatılmış.Bilgisayar ya da telefonunuzda Adobe Reader programı ile kolaylıkla açıp okuyabileceğiniz pdf biçimli bir kitap. Kitabın okuyucusu olan kişilere Club Üyeliği veriliyor. Club Üyeliği, ilişkinizle ilgili içerisinden çıkamadığınız durumlarda e-mail üzerinden ücretsiz danışmanlık almanıza olanak sağlıyor. Kitabın sloganı şöyle;

Eski sevgiliyi geri kazanmak dört adımla mümkün! Kara kara düşünmeyi bırak ve 20.000 çifti yeniden birleştiren bu taktikleri uygulamaya başla.

Kitap tam bir ilişki koçu gibi sırtınızı yaslayabileceğiniz bir kitap. Aslında sadece bu kitap değil, burada anlatıyor olduğumuz kitapların tümü aynı nitelikte! Eski sevgilinizi rahatsız etmeden, onu bıktırıp usandırmadan neler yapmanız ve neleri asla yapmamanız gerektiği detaylıca anlatılmış. Sönmüş bir aşkı yeşertmek inanın bu kitapta anlatılanlarla mümkün. Kitabın hem kadın hem erkek okuyucular için iki ayrı versiyonu var. Aşağıdaki görsellere tıklayarak her iki kitaba da ulaşabilirsiniz.

eski sevgiliyi elde et

İlişkiler Üzerine Kişisel Gelişim Kitapları 4

Kocanın Kalbine Gir

Kocanın Kalbine Gir pdf kitabı, sadece evliliği kötü duruma gelmiş kadınlar için kurtarıcı bir kitap değil. Evliliği gayet iyi giden kadınlar da bu kitaptan çok şey öğrenerek kişisel gelişimlerine katkı sağlayabilirler. Yumurta kapıya dayanmadan tedbirli olmakta fayda var. Hele ki evlilik gibi hassas bir kurumda!

Bu kitap, kocanıza neler yaparak onun mutluluğunu, size olan hayranlığını artırabileceğinizi anlatan çok hoş bir kitap. Evlilik danışmanlarına seans başına ödenen çok yüksek ücretleri düşünecek olursanız değerini çok daha iyi anlayabileceğiniz bir kitap bu. Bilgisayar ya da telefonunuzda Adobe Reader programı ile kolaylıkla açıp okuyabileceğiniz pdf biçimli bir kitap. Kitabın okuyucusu olan kişilere Club Üyeliği veriliyor. Club Üyeliği, ilişkinizle ilgili içerisinden çıkamadığınız durumlarda e-mail üzerinden ücretsiz danışmanlık almanıza olanak sağlıyor. Kitap diyor ki;

 

İlişkinde tutku ve romantizmi arttırmak,
Kendini erkeğin için karşı konulmaz hale getirmek,
Eşini, ilişkini ve aşkını en baştan yapılandırmak 90 gün gibi kısa bir sürede mümkün!

Aşağıdaki görsele tıklayarak kitaba ulaşabilirsiniz.

kocanın kalbine gir kitabı oku

İlişkiler Üzerine Kişisel Gelişim Kitapları 5

Yataktaki Kraliçe®

Yataktaki Kraliçe pdf kitabı, cinselliği bildiğini sana kadınların da çok şey bulabileceği bir kitap. Kişisel gelişime büyük katkı sağlayacak ilişkiler üzerine yazılmış en sıra dışı kitaplardan biridir kendisi!

Erkeğinizi sekste etkilemek için yapılması gerekenlerden tutun da onu yüzde yüz tatmin etmek için neler yapmanız gerektiğini yazılı ve resimli anlatımlarıyla bu kitaptan keşfedebilirsiniz. Keşfedebilirsiniz diyoruz çünkü gerçekten de keşif yapmış olacağınız bilgiler bulacaksınız bu kitapta. Olay sadece erkeğinizi mutlu etmek değil elbette, kendinize de daha yüksek haz yaşatmanın tüm püf noktalarına değinilmiş bir kitap bu. Bilgisayar ya da telefonunuzda Adobe Reader programı ile kolaylıkla açıp okuyabileceğiniz pdf biçimli bir kitap. Kitabın okuyucusu olan kişilere Club Üyeliği veriliyor. Club Üyeliği, ilişkinizle ilgili içerisinden çıkamadığınız durumlarda e-mail üzerinden ücretsiz danışmanlık almanıza olanak sağlıyor. Kitabın sloganı şöyle;

Erkekleri sekste etkilemenin yolları hakkında bilmen gereken her şeyi öğrendiğinde ve bunları uyguladığında emin ol onun gözünde Yataktaki Kraliçe ünvanını kazanacaksın!

yataktaki kraliçe kitabı indir

E-Kitap Dünyası

Adres:
Orta MH Soğanlık D-100 Kuzey Yanyol CAD No: 26/85 Espadon
34880 Kartal/İstanbul